Newsy

Spędź strasznie dobry weekend w Multikinie

W dniach 27-29 października zapraszamy do kinowego baru Multikina na wyjątkową promocję! Kupując w tym czasie dowolny zestaw z Fanta otrzymasz bezpłatny bilet na seans filmowy!

Zestaw z klasyczną Fanta Orange? A może Fanta Orange Zero lub Fanta Shokata Zero? Śmiało sięgnij po wariant, który smakuje Ci najbardziej. Bez względu na to, którą wersję się zdecydujesz, w prezencie zgarniesz bilet do Multikina. Ponadto strrrasznie fajne fotobudki Fanty w halloweenowym klimacie będą czekały w wybranych lokalizacjach do 17 listopada: Multikino Kraków, Multikino Biała Podlaska, Multikino Gdańsk, Multikino Olsztyn, Multikino Bydgoszcz, Multikino Poznań Stary Browar oraz Multikino Warszawa Młociny. Wpadnij więc do Multikina i zrób sobie niecodzienne zdjęcie! 

Sprawdź repertuar, zapowiedzi i nadchodzące premiery dostępne na stronie multikino.pl oraz stacjonarnie. Gorące tytuły czekają na Ciebie! Niezależnie od tego, czy lubisz kino 
z dreszczykiem, romanse, filmy akcji albo chcesz obejrzeć hity ostatnich miesięcy, 
z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Już teraz zaplanuj, na co wykorzystasz swój dodatkowy bilet do Multikina.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Połącz przyjemność oglądania filmów z pysznym smakiem Fanta i ciesz się seansem pełnym smaku oraz emocji. 

Do zobaczenia przy kinowym barze Multikina!