Specjalny pokaz filmu „Święto ognia” z twórcami!

19 października w warszawskim Multikinie Ursynów Fundacja Między Niebem a Ziemią organizuje specjalny pokaz filmu „Święto ognia”. Po projekcji filmu odbędzie się panel z udziałem twórców filmu i rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. 

„Święto ognia” zdobywa entuzjastyczne recenzje od krytyków, którzy doceniają świetną obsadę filmu i zachwycają się jego ciepłem, urokiem oraz dużą dawką humoru. Film powstał w oparciu o uwielbiany przez czytelników książkowy bestseller 2021 roku, autorstwa Jakuba Małeckiego.

W czwartek, 19 października w naszym warszawskim Multikinie Ursynów odbędzie się pokaz filmu, który przyniesie jeszcze więcej wzruszeń i emocji. Po projekcji filmu odbędzie się panel, w którym wezmą udział twórcy filmu oraz rodzice dzieci z niepełnosprawnościami, którzy są podopiecznymi Fundacji Między Niebem a Ziemią. Goście opowiedzą o tym jak znajdują szczęście w swoim codziennym życiu, jak mierzą się z trudami codzienności i skąd czerpią siłę i miłość.

Między Niebem a Ziemią rodzą się marzenia ... Marzenia Rodziców ciężko chorych dzieci o zdrowiu, szczęściu, braku bólu, przespanej nocy. I marzenia dzieci - o powrocie do domu, do Mamy, do Taty, na plac zabaw, do kolegów i koleżanek. Fundacja Między Niebem a Ziemią pomaga powrócić do chwil sprzed choroby dziecka, pomaga przejść najgorsze chwile w cierpieniu i chorobie - dzieciom, ich rodzicom i opiekunom. Jesteśmy po to by pomóc odnaleźć kawałek nieba na ziemi. Udzielamy kompleksowej pomocy rodzinom, w których znajdują się nieuleczalnie chore dzieci i które przyjęte zostały w poczet podopiecznych Fundacji.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Między Niebem a Ziemią oraz dystrybutor filmowy Kino Świat.
 
ŚWIĘTO OGNIA – POKAZ SPECJALNY

ŚWIĘTO OGNIA – POKAZ SPECJALNY

Komedia obyczajowa

Więcej o filmie