Newsy

Rachel McAdams i Ryan Gosling ponownie na wielkim ekranie

Podczas lutowego cyklu „Kino na Obcasach” zapraszamy na sentymentalną podróż do 2004 roku. Właśnie wtedy premierę miał melodramat „Pamiętnik”, który już 12 lutego będzie można zobaczyć ponownie w kinie.

„Pamiętnik" jest ekranizacją bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa.  To historia miłości, która rozkwitła na początku lat 40. gdzieś w Karolinie Północnej. W filmie stary mężczyzna czyta chorej na Alzheimera kobiecie pamiętnik opisujący historię miłości dziewczyny z zamożnego domu i ubogiego pracownika tartaku. W rolach głównych występują: Rachel McAdams, Ryan Gosling, James Garner i Gena Rowlands.

Tradycyjnie wraz ze sponsorami przygotowaliśmy na ten lutowy pokaz prezenty.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 12 lutego o godz. 19.00 w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Głogów, Gorzów, Kalisz, Katowice, Kielce, Kłodzko, Koszalin, Kraków, Leszno, Lublin, Mielec, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Pruszków, Rumia, Rybnik, Słupsk, Szczecin, Świdnica, Świnoujście, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Retuda, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Sponsorzy cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie: MODIVO, eobuwie.pl, Coca Cola, Creative.
Patroni medialni: Zwierciadło, Sens.
 
Kino na obcasach: Pamiętnik

Kino na obcasach: Pamiętnik

Melodramat

Więcej o filmie