Newsy

Przedpremierowy pokaz filmu „Chłopi”!

To będzie niezwykłe wydarzenie! Podczas październikowego seansu filmowego w ramach cyklu „Kino na Obcasach” zobaczycie przedpremierowo film „Chłopi” - zrealizowani w technice animacji malarskiej, która podbiła serca fanów na całym świecie przy poprzedniej produkcji studia – filmie „Twój Vincent”.

To będzie malowniczy wieczór ze zmieniającymi się w tle porami roku i sezonowymi pracami polowymi. Zapraszamy na spotkanie z rodziną Borynów i piękną, tajemniczą Jagną.


„Chłopi” to idealny film na wieczór w gronie przyjaciółek, bo to właśnie kobiety, w szczególności tragiczna postać Jagny, znajdą się w sercu fabuły. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem. Film został zrealizowany na podstawie malarstwa okresu Młodej Polski.

Wraz ze sponsorami przygotowaliśmy również prezenty, a wśród nich:• bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach eobuwie.pl, 

voucher -20% do salonów Ania Kruk przy zakupach powyżej 200zł, 
 bony o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Modivo, 
półroczna e-prenumerata miesięcznika Zwierciadło, 
miesięczny dostęp do aplikacji Storytel, 
vouchery o wartości 230 zł (na pierwszy zabieg depilacji za 29zł) od Depil Concept, 
voucher o wartości 20zł na zakup kawy Lavazza (przy zakupie min. 99zł), 
kod rabatowy -30% na zakup słuchawek bezprzewodowych Creative Zen Air DOT w sieci EuroRTVAGD
zdrowe i pyszne przekąski od Bakalland, 
orzeszki Felix
niespodzianki od firmy Acuvue,
FuzeTea.

W prezentach znajdą się wybrane produkty. Prezenty mogą się od siebie różnić.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 10 października o godz. 19.00 w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Głogów, Gorzów, Kalisz, Katowice, Kielce, Kłodzko, Koszalin, Kraków, Leszno, Lublin, Mielec, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Pruszków, Rumia, Rybnik, Słupsk, Szczecin, Świdnica, Świnoujście, Tarnów, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Retuda, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Sponsorzy cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie: MODIVO, eobuwie.pl, Coca Cola, Creative, Acuvue oraz Storytel.

Patroni medialni: Zwierciadło, Sens.

KINO NA OBCASACH: CHŁOPI

KINO NA OBCASACH: CHŁOPI

Obyczajowy

Więcej o filmie