Newsy

Premiery w Multikinie | 8 lipca

Aura idealna na seans w kinie, prawda? Nie sposób więc nie skorzystać z okazji i nie wybrać się na premierę jednego z najnowszych filmów:

 • "Thor: Miłość i grom"
  Thor, Bóg Piorunów, staje w obliczu wyzwania z jakim dotąd się nie zetknął - konieczności znalezienia wewnętrznego spokoju. Jednak na emeryturę nie pozwoli Thorowi przejść galaktyczny zabójca Gorr Rzeźnik Bóstw pragnący wymordować wszystkich bogów. Aby się mu przeciwstawić, Thor wzywa na pomoc Królewską Walkirię, Korga oraz swoją byłą, Jane Foster, która - ku jego zdziwieniu - posługuje się jego magicznym młotem, Mjolnirem, nie gorzej niż on sam. Razem wyruszają w pełną niebezpieczeństw kosmiczną podróż, by rozwiązać zagadkę zemsty Rzeźnika Bóstw i powstrzymać go, nim będzie za późno.
 • "Ennio"
  Ponad 500 filmów wybrzmiałoby inaczej, gdyby nie on. Ennio Morricone to nie tylko jeden z najbardziej płodnych kompozytorów muzyki filmowej w historii, ale również uwielbiana przez międzynarodową publiczność legenda kina, której twórczość została dwukrotnie nagrodzona Oscarem®.
 • "Minionki: Wejscie Gru" - film z ukraińskim dubbingiem
  Dla naszych widzów mówiących w języku ukraińskim prezentujemy najnowszą produkcję od studia Illumination. Małe, żółte minionki wróciły do kin i znowu rozrabiają! 

  Do zobaczenia w Multikinie!
Thor: Miłość i grom

Thor: Miłość i grom

Fantasy Przygodowy Science-Fiction Od lat: 13 119 min

Więcej o filmie
Ennio

Ennio

Dokumentalny Od lat: 13 157 min

Więcej o filmie
Minionki: Wejście Gru UKRAINIAN DUBBING

Minionki: Wejście Gru UKRAINIAN DUBBING

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 88 min

Więcej o filmie