Newsy

Premiery w Multikinie | 24 czerwca

Początek wakacji, czas start! Co powiecie na celebrowanie tego faktu w istnie filmowym stylu? W naszym repertuarze zobaczycie hity ostatnich tygodni, ale też kilka wyjątkowych premier dostępnych już od jutra!. Przekonajcie się sami.

  • Elvis
    Opowieść o życiu i twórczości Elvisa Presleya (Butler), widzianych z perspektywy jego skomplikowanych relacji z enigmatycznym menadżerem „Pułkownikiem” Tomem Parkerem (Hanks). Fabuła zgłębia złożoną znajomość Presleya z Parkerem, trwającą ponad 20 lat, od samych początków bezprecedensowej sławy Presleya. Tłem jest zmieniający się krajobraz kulturowy Ameryki i jej utrata niewinności. Osią historii jest jedna z najbardziej znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley (Olivia DeJonge).

  • Czarny telefon
    Nieśmiały, ale sprytny 13 – letni Finney Shaw zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na nic się nie zdadzą. Kiedy odłączony od kabla telefon powieszony na ścianie piwnicy zaczyna dzwonić, Finney uświadamia sobie, że słyszy głosy poprzednich ofiar mordercy. Chcą one zrobić wszystko, żeby chłopiec nie podzielił ich losu.

  • Paryż, 13. dzielnica
    Zmysłowa love-story rozgrywająca się w Paryżu, stolicy miłości i seksu, w reżyserii Jacquesa Audiarda („Imigranci”, „Prorok”). Emilie zakochuje się w swoim sublokatorze Camille’u. Ten podejmuje erotyczną grę, ale broni się przed uczuciami – do czasu, gdy poznaje Norę, która ma obsesję na punkcie kogoś innego… Opowiadając o uczuciach i seksie w wielkim mieście, Audiard stworzył uwodzicielski i pełen humoru, przenikliwy portret współczesnej wielojęzycznej i multietnicznej metropolii.

Kinowe hity w przedsprzedaży

Dziś wystartowała przedsprzedaż na nowy film z uniwersum Marvela – „Thor: Miłość i grom”, którego premiera już 8 lipca. Nie zwlekajcie i jak na prawdziwych fanów serii przystało kupcie bilety już teraz.

A za tydzień w swoim ulubionym Multikinie obejrzycie „Minionki: Wejście Gru”.
Zajmijcie swoje ulubione miejsce na sali i bądźcie gotowi na premierę – bilety są również dostępne w przedsprzedaży!

DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE!

Elvis

Elvis

Dramat Biograficzny Muzyczny Od lat: 15 160 min

Więcej o filmie
CZARNY TELEFON

CZARNY TELEFON

Horror Od lat: 15 104 min

Więcej o filmie
PARYŻ, 13. DZIELNICA

PARYŻ, 13. DZIELNICA

Komedia Dramat Romans Od lat: 15 106 min

Więcej o filmie