Newsy

Premiery w Multikinie | 22 lipca

Szukasz wytchnienia od upalnej pogody? Znajdziesz je w Multikinie! Jakie nowości filmowe zobaczysz od jutra na wielkim ekranie?
Sprawdźmy!

  • "A oni dalej grzeszą, dobry Boże"

    ...i  za nic mają postanowienie poprawy. Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić nas humorem w trzeciej części wielkiego hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów!
  • "Pamiętniki Tatusia Muminka"

    W odległej krainie leży Dolina Muminków, urzekające, przyprawiające o zdumienie miejsce pełne tajemnic. Spokojne wieczory sprzyjają snuciu niebywałych opowieści z przeszłości, a Tatuś Muminka ma ich całkiem sporo. On też był kiedyś małym Muminkiem i nie uwierzycie, co wtedy robił!
  • "Zbrodnie przyszłości"

    W niedalekiej przyszłości ludzie doświadczają syndromu przyspieszonej ewolucji. Aby odnaleźć się w nowej, zdominowanej przez technologię rzeczywistości, muszą przekształcać nie tylko swoje umysły, ale także ciała, by nadążały za wymogami czasów. Głodni nowych, silniejszych bodźców coraz śmielej eksperymentują z cielesnością, przesuwając biologiczne granice własnej wytrzymałości. Ogromną popularność zyskują szokujące praktyki chirurgiczne polegające na wszczepianiu sobie nowych organów. Saul Tenser to sławny artysta performer, który postanawia z własnej przyspieszonej ewolucji uczynić multimedialne widowisko. Przy pomocy swojej partnerki Caprice, na oczach milionów dokonuje coraz śmielszego przeobrażenia swojego ciała, szukając nowych form rozkoszy. W pogoni za popularnością decyduje się na tak szokujący krok, że powrót do dawnego życia może okazać się już niemożliwy.
Pamiętniki tatusia Muminka

Pamiętniki tatusia Muminka

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 74 min

Więcej o filmie
Zbrodnie przyszłości

Zbrodnie przyszłości

Science-Fiction Horror Od lat: 15 108 min

Więcej o filmie
A oni dalej grzeszą, dobry Boże

A oni dalej grzeszą, dobry Boże

Komedia Od lat: 15 99 min

Więcej o filmie