Newsy

Poznaj historię Amy Winehouse przed premierą

Podczas kwietniowego „Kina na Obcasach” zobaczycie przedpremierowo film „Back to Black. Historia Amy Winehouse” – długo oczekiwany pierwszy film fabularny o muzycznej ikonie.

„Back to Black. Historia Amy Winehouse” to muzyczny dramat wyreżyserowany przez Sam Taylor-Johnson, uznaną artystkę wizualną i reżyserkę. Czeka na Was pełna pasji historia niezwykłej artystki, ukazująca lata spędzone w tętniącym życiem londyńskim Camden, które nazywała domem, oraz drogę do światowej sławy. Film skupi się na niezwykłym geniuszu, kreatywności, poczuciu humoru i szczerości Amy, które towarzyszyły jej we wszystkim, co robiła, a także spróbuje zrozumieć jej demony. 

Zapraszamy do bezkompromisowego spojrzenia na współczesną machinę sławy i wielki hołd dla wyjątkowego talentu, który zdarza się raz na pokolenie. Główną rolę w filmie zagrała wschodząca gwiazda kina Marisa Abela („Branża”). 

Podczas kwietniowego spotkania nie zabraknie prezentów, które przygotowaliśmy wraz ze sponsorami cyklu.

„Kino na Obcasach” odbędzie się 15 kwietnia o godz. 19.00 w Multikinie: Elbląg, Gdańsk, Głogów, Kalisz, Katowice, Kłodzko, Koszalin, Kraków, Leszno, Mielec, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rumia, Słupsk, Szczecin, Świdnica, Świnoujście, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Sponsorzy cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie: MODIVO, eobuwie.pl, Coca Cola, Creative, Wedel oraz Storytel.

Patroni medialni: Zwierciadło, Sens, Radio Kolor.
 
Kino na obcasach: Back to black. Historia Amy Winehouse

Kino na obcasach: Back to black. Historia Amy Winehouse

Biograficzny

Więcej o filmie