Newsy

Posłuchajcie JEDENASTEGO odcinka naszego podcastu!

Uwaga na spoilery!

  • Thor wrócił z czwartym filmem
  • "Miłość i grom" to film pełen niespodzianek
  • Nasz podcast pełen spoilerów

Jedenasty odcinek podcastu "DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" poświęciliśmy bogowi piorunów i jego świecie. Thor i ekipa wrócili w kolejnej części superbohaterskiej sagi Marvela. "THOR: MIŁOŚĆ I GROM" to film pełen niespodzianek. O seansie nie sposób rozmawiać bez zdradzania jego tajemnic, dlatego najnowszy odcinek naszej audycji jest naszpikowany spoilerami. Czujcie się ostrzeżeni.

Monika i Piotrek nie biorą jeńców. Nasi prowadzący rozkładają najnowszą odsłonę MCU na czynniki pierwsze. W najnowszym odcinku podcastu usłyszycie więc wszystko o scenach po napisach, gościnnych występach oraz wszelkich zakrętach fabularnych. Monika wspomina o motywie dzieci w filmach Taiki Waititiego, zaś Piotrek wylicza kolejne piosenki, które pojawiły się w filmie. Prowadzący rozmawiają też o wadach filmu oraz zastanawiają się, jak "THOR: MIŁOŚĆ I GROM" wpłynie na kolejne dzieła Marvela. "DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" 
znajdziecie na platformie Spotify. Śledźcie nas na Instagramie i Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o tematach kolejnych rozmów. Nasza audycja Wam się spodobała? Czekamy na Wasze oceny, wnioski i uwagi. Do usłyszenia i... do zobaczenia w Multikinie!
Thor: Miłość i grom

Thor: Miłość i grom

Fantasy Przygodowy Science-Fiction Od lat: 13 119 min

Więcej o filmie