Newsy

Posłuchaj DZIEWIĄTEGO odcinka naszego podcastu

Do zobaczenia w Multikinie

  • Widzieliśmy "Elvisa"!
  • Posłuchaj, co myślimy o filmie
  • "Elvis" w Multikinie już od 24 czerwca

Nasz podcast "DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" ma już dziewięć odcinków! Cały czas się rozkręcamy i coraz swobodniej czujemy się przed mikrofonami. Jeśli nie słuchaliście naszej audycji, albo zrobiliście to bardzo dawno temu, to koniecznie odpalcie najnowszy odcinek. Można by rzec, że wyszedł nam on... śpiewająco! 

"ELVIS" Baza Luhrmanna nie jest zwykłym filmem. To niesamowite kinowe doświadczenie wypełnione świetną muzyką i genialną kreacją tytułową w wykonaniu Austina Butlera. W dziewiątym odcinku Monika i Piotrek z trudem powstrzymują ekscytację. Monika dzięki "Elvisowi" poznała bliżej sylwetkę Króla Rock & Rolla. Piotrek nareszcie przekonał się do stylu reżyserii australijskiego wizjonera. Oboje prowadzący rozmawiają o swoich ulubionych scenach (bez spoilerów!) i piosenkach z "ELVISA". Film wchodzi na ekrany już w najbliższy piątek 24 czerwca. Tej premiery nie można przegapić. Przygotujcie się na tę kinową ucztę słuchając naszego podcastu. 

 


"DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" znajdziecie na platformie Spotify. Śledźcie nas na Instagramie i Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o tematach kolejnych rozmów. Nasza audycja Wam się spodobała? Czekamy na Wasze oceny, wnioski i uwagi. Do usłyszenia i... do zobaczenia w Multikinie!

Elvis

Elvis

Dramat Biograficzny Muzyczny Od lat: 15 160 min

Więcej o filmie