Newsy

Pojedźcie w podróż z DWUNASTYM odcinkiem naszego podcastu

Do zobaczenia w Multikinie

  • Brad Pitt w nowej komedii akcji
  • Płatny zabójca i pociąg pełen przeciwników
  • "Bullet Train" w Multikinie od 5 sierpnia

A gdyby tak wsiąść do pociągu niebylejakiego i za współpasażera mieć samego Brada Pitta? Uważajcie, czego sobie życzycie. Ta podróż mogłaby się dość szybko i brutalnie zakończyć. W najnowszej komedii akcji "BULLET TRAIN" gwiazda Hollywood wciela się w wypalonego płatnego mordercę, który postanawia zrobić to jedno, ostatnie zlecenie i odejść z branży. Wiadomo, jak kończą się takie deklaracje. 

W dwunastym odcinku podcastu "DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" Monika i Piotrek przypatrują się filmografii Brada Pitta i wymieniają swoje ulubione role jednego z najpopularniejszych amerykańskich aktorów. Sporo rozmawiają także na temat "BULLET TRAIN", jego reżysera Davida Leitcha oraz swoich oczekiwaniach wobec tej pełnokrwistej produkcji. Dodatkowo Monika odkrywa przed słuchaczami swoją skrywaną miłość do zabawnych filmów, a Piotrek daje krótki wykład na temat Shinkansen, czyli japońskiej sieci superszybkich pociągów. "BULLET TRAIN" to idealny film na lato, więc posłuchajcie podcastu, a później wybierzcie się do Multikina.


"DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" znajdziecie na platformie Spotify. Śledźcie nas na Instagramie i Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o tematach kolejnych rozmów. Nasza audycja Wam się spodobała? Czekamy na Wasze oceny, wnioski i uwagi. Do usłyszenia i... do zobaczenia w Multikinie!

Bullet Train

Bullet Train

Akcja Od lat: 15 126 min

Więcej o filmie