Newsy

Poczuj magię kina oglądając zwiastun „Avatar: Istota Wody” w 3D!

Czy już nie możesz doczekać się premiery filmu „Avatar: Istota Wody”? A może zastanawiasz się czy zobaczyć film w 2D czy w 3D? Mamy wspaniałą wiadomość! Już 10 i 11 grudnia w sali kinowej będzie można zobaczyć trailer najnowszej produkcji Jamesa Camerona w 3D!

W najbliższy weekend 10 i 11 grudnia w naszych wybranych kinach w jednej, przygotowanej na tę okazję sali widzowie będą mogli zobaczyć zapętlony zwiastun filmu „Avatar: Istota Wody” w 3D! Jeżeli wybierasz się w sobotę do Multikina, to przed swoim seansem lub po nim możesz wejść do wskazanej sali i przypomnieć sobie jakie wrażenia daje oglądanie filmu w trójwymiarze. Jeśli zastanawiasz się czy 16 grudnia wybrać seans „Avatar: Istota Wody” w 2D czy w 3D, to tym bardziej warto skorzystać z możliwości zobaczenia trailera w takiej wersji. Przy wejściu na salę pracownicy kina będę wydawali okulary do oglądania filmu w 3D.

Zapraszamy do poczucia magii kina i chłonięcia wodnych scen tego filmu wzrokiem, zwłaszcza, że zwiastun pokażemy w technologii HFR!

Jeśli spodoba Ci się trailer „Avatar: Istota Wody”, to wychodząc zeskanuj kod QR i zarezerwuj swoje miejsce na seans 3D.

W sobotę (10.12.2022) zwiastun „Avatar: Istota Wody” 3D będzie można oglądać od 12.00 do 20.00, a w niedzielę (11.12.2022) od 12.00 do 18.00 w Multikinie:  Zabrze (sala nr 10), Warszawa Ursynów (sala nr 2), Kraków (sala nr 7), Warszawa Targówek (sala nr 3), Wrocław Pasaż (sala nr 7), Bydgoszcz (sala nr 6), Katowice (sala nr 9), Warszawa Młociny (sala nr 5), Olsztyn (sala nr 9), Rzeszów (sala nr 3), Kielce (sala nr 5), Warszawa Złote Tarasy (sala nr 3), Poznań Stary Browar (sala nr 8), Rybnik (sala nr 6), Pruszków (sala nr 7), Tychy Gemini (sala nr 7).

Avatar: Istota wody

Avatar: Istota wody

Science-Fiction Od lat: 12 193 min

Więcej o filmie