Newsy

Nowy Zestaw Filmowy już w sprzedaży!

Zestaw Filmowy proponowany przez Multikino to doskonały sposób, aby seanse filmowe uczynić jeszcze bardziej wyjątkowymi dla swoich pociech. Teraz najmłodsi fani kina będą mogli cieszyć się ulubionymi przekąskami i napojami w towarzystwie bohaterów animacji Między nami żywiołami.

Głównym elementem zestawu jest kubek z postaciami z filmu. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów, zapewniających bezpieczeństwo użytkowania. Kubek jest nie tylko praktycznym gadżetem, ale także pamiątką z wizyty w kinie.

Dodatkowo każdy Zestaw Filmowy zawiera gadżet. Dzieci będą mogły zebrać kolekcję 4 unikalnych topperów i wcielić się w ulubionych bohaterów filmu Między nami żywiołami nawet poza salą kinową.

A to nie koniec! W skład Zestawu Filmowego wchodzi także porcja popcornu idealna do podzielenia się z przyjaciółmi lub rodzeństwem.

Zestaw filmowy z bohaterami filmu Między nami żywiołami będzie dostępny we wszystkich kinach sieci Multikino do wyczerpania zapasów.

Popcorn ma objętości 2,4 l, dostępna jest także wersja z popcornem słodkim. Do wyboru jest jeden napój: woda Kropla Beskidu 0,5 l albo Cappy 0,33 l albo Frozen Fanta 0,3 l albo napój z automatów (Coca Cola, Fanta, Sprite, Cola Zero) o objętości 0,4 l.

Między nami żywiołami

Między nami żywiołami

Animowany Familijny Od lat: b.o. 110 min

Więcej o filmie