Newsy

Nowy koncert Andre Rieu, „Wesele Figara” oraz „Don Kichot” na wielkim ekranie jeszcze w tym roku.

Rozkoszuj się pięknem opery, teatru i muzyki klasycznej w wygodnym kinowym fotelu. W listopadzie w Multikinie czekają nas wielkie hity, między innymi „Wesele Figara”, „Don Kichot” a na początku grudnia fani Andre zobaczą nowy, świąteczny koncert króla walca Andre Rieu. 

THE ROYAL BALLET: DON KICHOT (12 listopada 2023, godz. 15.00). Obfitując w elementy humorystyczne i oszałamiając brawurową choreografią, ten energetyczny XIX-wieczny balet ożywa na nowo dzięki porywającej kompozycji Ludwiga Minkusa, stanowiąc wspaniały pokaz wirtuozerii głównych tancerzy The Royal Ballet.
 
NATIONAL THEATRE LIVE: GOOD (15 listopada 2023, godz. 19.00). David Tennant (Doctor Who) powraca na West End w wyczekiwanej, błyskotliwej inscenizacji jednego z najgłośniejszych brytyjskich dramatów politycznych. Spektakl nagrano na żywo w Harold Pinter Theatre w Londynie.
WESELE FIGARA Z WIENER STAATSOPER (26 listopada 2023, godz. 15.00). Najnowsza inscenizacja „Wesela Figara” Wolfganga Amadeusa Mozarta, przygotowana w tym roku przez słynną Wiener Staatsoper, jest dziełem szwajcarskiego dyrygenta Philippe’a Jordana i pochodzącego z Australii reżysera Barrie Kosky’ego. 
Drodzy widzowie, z przyczyn niezależnych od Multikino i KinoMaestro.pl w dniu 26 listopada nie odbędzie się projekcja opery Madame Butterfly z Bregenzer Festspiele. W zastępstwie wyemitowana zostanie opera Wesele Figara z Wiener Staatsoper. Za wszelkie niedogodności najmocniej przepraszamy. W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem infolinii +48 552 73 64 30.
 
POCAŁUNEK KLIMTA. O OBRAZACH MISTRZA SECESJI WIEDEŃSKIEJ (14 i 22 listopada oraz 4 grudnia)  „Pocałunek” Gustava Klimta jest podobno najczęściej reprodukowanym obrazem. W premierowym filmie z cyklu „Wystawa w Kinie” będziemy mogli przyjrzeć się detalom tego namalowanego prawdziwym złotem obrazu, który wisi w Belvedere Museum w Wiedniu. Poznamy też jego historię i historię samego Gustava Klimta.
ŚNIEŻNE BOŻE NARODZENIE Z ANDRE RIEU (Od 6 grudnia) Zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów.
Royal Opera House Sezon Kinowy 2023-24: Don Kichot

Royal Opera House Sezon Kinowy 2023-24: Don Kichot

Więcej o filmie
NT LIVE: GOOD Z DAVIDEM TENNANTEM

NT LIVE: GOOD Z DAVIDEM TENNANTEM

160 min

Więcej o filmie
Pocałunek Klimta. O obrazach mistrza Secesji Wiedeńskiej

Pocałunek Klimta. O obrazach mistrza Secesji Wiedeńskiej

90 min

Więcej o filmie
Śnieżne Boże Narodzenie z Andre Rieu

Śnieżne Boże Narodzenie z Andre Rieu

Od lat: 10 150 min

Więcej o filmie
KinoMaestro.pl Sezon 2023-24: Wesele Figara z Wiener Staatsoper

KinoMaestro.pl Sezon 2023-24: Wesele Figara z Wiener Staatsoper

Od lat: 13 170 min

Więcej o filmie