Newsy

Multikino w Radomiu jest w 100% wyposażone w fotele SuperVIP!

Mieszkasz w Radomiu lub okolicach? Jeśli tak, to zapraszamy do Multikina w Galerii Słonecznej na największe filmowe, które obejrzysz w najwyższym komforcie na fotelach SuperVIP. Multikino Radom przeszło generalny remont i zamieniło wszystkie miejsca w kinie na luksusowe, rozkładane fotele. 

Teraz mamy dla Ciebie w naszym radomskim Multikinie sześć sal kinowych, które łącznie mieszczą ponad 570 osób. Możesz liczyć na wyjątkowy komfort podczas oglądania filmów, ponieważ kino zostało w pełni wyposażone w najwygodniejsze i najnowocześniejsze na polskim rynku, elektrycznie sterowane fotele SuperVIP.  Dzięki temu seanse możesz oglądać w pozycji półleżącej – to Ty decydujesz o ustawieniu fotela samodzielnie nim sterując.

Jakie filmy możesz zobaczyć na wielkim ekranie w najbliższych tygodniach? 26 stycznia do kin wejdą dwie polskie produkcje: kolejny rozdział kultowej, komediowej serii „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” oraz historyczny film „Kos”. W lutym możesz wybierać z ciekawego repertuaru filmowego. W okresie walentynkowym będzie można zobaczyć między innymi: „Dziewczynę influencera” z Kariną Rezner i Mateuszem Banasiukiem w rolach głównych, komedię romantyczną „Miłość jak miód” oraz komedię kryminalną „Jak ukradłem 100 milionów”. 16 lutego premierę ma barwna opowieść „Sami Swoi. Początek”, w której drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Natomiast 29 lutego do kin wejdzie jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów 2024 roku, czyli „Diuna: część druga” - następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta Diuna z poszerzoną obsadą gwiazd z całego świata.

W repertuarze mamy również świetne propozycje dla rodzin z dziećmi. Poza „Akademią Pana Kleksa” i animacja „Wyfrunięci”, które można oglądać od początku roku, od 19 stycznia premierowo można zobaczyć produkcję „Pies i robot”. W animacji PIES zamieszkujący Nowy Jork ma dość samotności i ulega słodkiej obietnicy telewizyjnej reklamy. Niebawem jego życie nabiera barw dzięki dziecięcej ciekawości przyjaciela - ROBOTA. Druga propozycja to film familijny „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa”. Przebojowa i pełna śmiechu eko…media o bohaterskich zwierzętach broniących deszczowego lasu przez nieznanym i iście wybuchowym zagrożeniem. 

Szczegółowy repertuar znajduje się na naszej stronie www.