Newsy

Multikino Kielce ponownie otwarte

Zapraszamy od 1 marca!

Od 1 marca mieszkańcy Kielc mogą ponownie cieszyć się oglądaniem największych premier filmowych na wielkim ekranie. W Multikinie w Galerii Korona będzie można zobaczyć między innymi: „Diuna: Cześć druga”, „Tylko nie ty”, „Biała odwaga” oraz animację „Kung Fu Panda 4”. 

Mieszkańcy Kielc ponownie mogą wybierać z bardzo ciekawego repertuaru filmowego. Już w najbliższy weekend można będzie zobaczyć jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów 2024 roku, czyli „Diuna: część druga”. 1 marca premierę ma komedia romantyczna „Tylko nie ty”. W filmie Bea (Sydney Sweeney) i Ben (Glen Powell) wyglądają na idealną parę, ale po niesamowitej pierwszej randce wydarza się coś, co sprawia, że ich ognista relacja staje się lodowato zimna - aż do momentu, gdy niespodziewanie spotykają się na weselu w Australii. Bea i Ben robią więc to, co zrobiłoby dwoje dorosłych: udają, że są parą. Tego samego dnia do kin wejdzie horror „Przeklęta woda” oparty na uznanym filmie krótkometrażowym z 2014 roku , autorstwa Bryce'a McGuire'a i Roda Blackhursta, którym też powierzono reżyserię i scenariusz pełnometrażowego filmu. Fabuła będzie skoncentrowana na ukrytym źródle zła w przydomowym basenie. W horrorze widzowie zobaczą: Wyatta Russella („Pod sztandarem nieba”) oraz nominowaną do Oscara, Kerry Condon („Duchy Inisherin”).

Natomiast 8 marca mieszkańcy Kielc będą mogli zobaczyć dramat wojenny „Biała odwaga”, a 15 marca horror „Urojenie”. Tydzień później, 23 marca widzowie będą mogli zobaczyć film dokumentalny „Budda. Dzieciak'98”. Kamil Labudda pochodzi z Krakowa, gdzie przeżył trudne dzieciństwo: ojciec był alkoholikiem, a w dniu 18. urodzin matka wyrzuciła go z domu. Został bez dachu nad głową, ale uratowała go miłość jego dziewczyny, z którą kochają się aż do dziś. Te zdarzenia z młodości sprawiły, że w ciągu zaledwie kilku lat został multimilionerem i idolem polskich nastolatków. Każde z jego kont na Instagramie i Youtube śledzi ponad 2 miliony osób. Ostatnia marcowa premiera to „Godzilla i Kong: Nowe Imperium”. Kinowe monsterwersum firmy Legendary Pictures, po wybuchowym widowisku Godzilla vs. Kong, prezentuje zupełnie nową przygodę. 

W marcu w Multikinie Kielce widzowie znajdą wiele produkcji familijnych. 8 marca do repertuaru dołączy animacja „Kung Fu Panda 4”, a od 15 marca widzowie będą mogli zobaczyć film familijny „Za duży na bajki 2”. Ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. 

W marcowym repertuarze Multikina Kielce nie zabraknie cyklicznych pokazów w ramach „OFFowych czwartków”. 7 marca widzowie będą mogli zobaczyć „Club Zero", 14 marca „Seksmisję” w reżyserii Juliusza Machulskiego, 21 marca „Bękarta”, 28 marca „Czarnoksiężnika z Oz”.

Bilety można nabyć w kasie Multikina Kielce, na naszej stronie www oraz w aplikacji.
 
Urojenie

Urojenie

Horror Od lat: 15 105 min

Więcej o filmie
Budda. Dzieciak 98

Budda. Dzieciak 98

Dokumentalny Od lat: 13 81 min

Więcej o filmie
Diuna: Część Druga

Diuna: Część Druga

Fantasy Akcja Przygodowy Od lat: 13 166 min

Więcej o filmie KUP BILET
Tylko nie ty

Tylko nie ty

Komedia romantyczna Od lat: 15 103 min

Więcej o filmie
Sami swoi. Początek

Sami swoi. Początek

Komedia Obyczajowy Od lat: 13 119 min

Więcej o filmie
Kung Fu Panda 4

Kung Fu Panda 4

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: 6 94 min

Więcej o filmie KUP BILET
Przeklęta woda

Przeklęta woda

Horror Od lat: 15 89 min

Więcej o filmie