Newsy

Kupuj taniej online

Wprowadziliśmy nowy cennik biletów, który obowiązuje przez cały tydzień! Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do naszych kin mają tę samą, stałą cenę. Kupując bilety online płacisz  taniej niż w kasie kina*. Ceny są zróżnicowane w zależności od lokalizacji multipleksu oraz umiejscowienia fotela w sali kinowej.

W kwietniu widzowie Multikina będą mogli zobaczyć między innymi premierę Morbius z Jaredem Leto w roli głównej. W filmie śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, zdeterminowany, by uratować siebie i innych chorych, dr Morbius rozpoczyna ryzykowną grę. Ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba... Ponadto do kin wejdzie „Zaginione miasto” z Sandrą Bullock, Bradem Pittem, Channingiem Tatum i Danielem Radcliffem. 8 kwietnia premierę będzie miał film „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” - Grindelwald wraz ze swoją armią dąży do przejęcia władzy na świecie. Dumbledore i Newt z pomocą przyjaciół chcą temu zapobiec. 22 kwietnia w kinach będzie można zobaczyć film familijny Sonic 2. Szybki jak błyskawica. Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie – Ziemi. Pod koniec miesiąca, 29 kwietnia premierę będzie miał film science fiction „65” z Adamem Driverem w roli głównej.

Sprawdź nowe, niższe ceny w swoim Multikinie i kupuj bilety na nadchodzące premiery filmowe! Pamiętaj, że na stronie www i w aplikacji dostępnej na telefony z systemem Android i iOS znajdziesz najkorzystniejsze ceny! Pula miejsc w strefie Promo, z najlepszą ceną, jest ograniczona.

*Nie dotyczy kina w Bydgoszczy i Rumi.