Newsy

Król walca Andre Rieu ponownie w Multikinie!

Wielbicieli muzyki klasycznej zapraszamy na najnowsze show króla walca! „Miłość mieszka pośród nas” jest 11. koncertem plenerowym maestra z Maastricht, którym mogą się cieszyć widzowie kinowi całego świata. Natomiast fanów teatralnych uniesień zapraszamy w sierpniu na wyjątkowy melodramat, który był inspiracją do powstania kultowego serialu BBC o tym samym tytule – Fleabag. Po rekordowym sukcesie frekwencyjnym w 2019 roku ten uwielbiany przez widzów i krytyków spektakl wraca na kinowe ekrany. Uwaga! Tylko w lato.

NT LIVE: FLEABAG (9 sierpnia i 6 września 2023, godz. 19.00). Monodram Fleabag to nie tylko obsypany nagrodami spektakl, który stał się inspiracją dla kultowego serialu BBC, ale też prawdziwa, sceniczna jazda bez trzymanki! Waller-Bridge z uwagą przygląda się głównej bohaterce i jej z pozoru zwykłemu życiu, bezlitośnie, celnie i przezabawnie puentując absurdy życia współczesnej młodej kobiety. Monodram zarejestrowano na żywo na londyńskim West Endzie.

 

ANDRE RIEU: MIŁOŚĆ MIESZKA POŚRÓD NAS (18, 19, 20 i 27 sierpnia 2023). Bijący rekordy sprzedaży i popularności holenderski skrzypek André Rieu to jeden z najbardziej uwielbianych artystów świata. Retransmisje letnich koncertów plenerowych wprost z jego rodzinnego Maastricht do kin na całym świecie to już tradycja. Co roku, w lipcu, to zabytkowe miasteczko odwiedza około 100.000 widzów, by obejrzeć na żywo serię koncertów swojego ukochanego króla walca. Jeden z takich wieczorów jest nagrywany za pomocą kilkunastu kamer i najczulszych mikrofonów, by później pokazać go w kinach. Na ten szalony i pełen humoru koncert złożą się, jak zwykle, przeboje operetkowo-musicalowe, walce, polki i marsze Johanna Straussa, a także znane standardy rozrywkowe. Jak zawsze, wystąpi założona ponad 30 lat temu przez André jego Orkiestra Johanna Straussa, chór gospel, soliści oraz wyjątkowi goście.

Oba wydarzenia zawierają polskie napisy.

Spektakle teatralne i koncerty muzyki klasycznej  to idealna okazja dla wszystkich miłośników sztuki, którzy pragną czerpać radość z kultury w wyjątkowej atmosferze kina. Więcej informacji, pełen repertuar teatralny oraz listę kin, w których można zobaczyć powyższe przedstawienia znajdują się na stronie www.multikino.pl/wydarzenia.

Bilety dostępne są w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl

ANDRE RIEU: Miłość mieszka pośród nas

ANDRE RIEU: Miłość mieszka pośród nas

180 min

Więcej o filmie
NT LIVE: FLEABAG

NT LIVE: FLEABAG

108 min

Więcej o filmie