Newsy

Kino to najlepszy prezent!

Czy można podarować bliskim emocje i wspólny czas? Tak, wystarczy wręczyć im kartę podarunkową Multikina! To wspaniały prezent dla młodszych i starszych, dla przyjaciół i rodziny!

Zastanawiasz się nad prezentem dla najbliższych? Nie wiesz co ucieszy Twoją dziewczynę lub co podarować przyjacielowi? A może zastanawiasz się co sprawi radość Twoim rodzicom? Bez względu na okazję, która się zbliża – czy to Święta, urodziny, rocznica, Dzień Dziecka, Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet – kino to zawsze trafiony prezent! Zwłaszcza, że kupując kartę podarunkową Multikina dajesz obdarowanej osobie możliwość wybrania filmu, na który chce pójść. Sama zdecyduje czy ma ochotę zobaczyć na wielkim ekranie komedię i śmiać się do łez, dramat, który wzrusza, film polski czy zagraniczną superprodukcję.

Karta podarunkowa Multikina jest dostępna w kasach wszystkich kin naszej sieci i doładujesz ją dowolną kwotą od 30 do 500 zł. Płatności możesz dokonać gotówką lub kartą, a także gotówką i kartą w jednej transakcji. Zakupiona karta będzie ważna 12 miesięcy od daty jej nabycia. Jest również możliwość zakupu karty online.

Posiadacz karty może nabyć przy jej użyciu:

  • bilety na dowolny seans filmowy w każdym z naszych kin,
  • przekąski dostępne w popcornbarze.

Szczegółowe informacje na temat karty są dostępne w Regulaminie na naszej stronie www.