Newsy

Już jest PIĄTY odcinek naszego PODCASTU!

Do zobaczenia w Multikinie

  • Piąty odcinek podcastu znajdziecie na Spotify
  • Rozmawiamy o wielkim talencie Nicolasa Cage'a
  • Zapraszają Monika i Piotrek

Nie zwalniamy tempa! Piąty odcinek naszego podcastu wylądował już na platformie Spotify. Nie potrzebujecie konta premium, by posłuchać, co do powiedzenia mają Monika Sterkowiec i Piotr Olczyk, filmoznawcy i pasjonaci kina. Po prostu wyszukajcie "DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" i na 20 minut przenieście się do świata pełnego wariackich min Nicolasa Cage'a.

Ach, ten "NIEZNOŚNY CIĘŻAR WIELKIEGO TALENTU"! To właśnie przez niego Monika i Piotrek wkraczają w szaleńczy świat nadekspresyjnego aktorstwa, dyskusyjnych kreacji i legendarnych internetowych memów. Najnowszy film z Nicolasem Cage'em to opowieść o... Nicu Cage'u, kultowym aktorze, który przez swoje długi szuka niekonwencjonalnych sposobów na zarobek. Tak, Cage gra tu Cage'a, dowcip goni dowcip, a scenariusz aż iskrzy od nawiązań do najsłynniejszych filmów z dorobku bratanka Francisa Forda Coppoli. Nasi prowadzący prześcigają się więc w wymienianiu różnorakich ekscesów aktora, ale i nie szczędzą pochwał jego tytułowemu talentowi.


Kolejne odcinki "DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE" będą pojawiać się w czwartki co dwa tygodnie na platformie Spotify. Nasza audycja Wam się spodobała? Czekamy na Wasze oceny, wnioski i uwagi. Do usłyszenia i... do zobaczenia w Multikinie!

Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Komedia Od lat: 15 107 min

Więcej o filmie