Newsy

HIT WEEK: Tanie Granie w Multikinie Atrium Reduta - bilety na filmy od 10 zł!

Od 16 do 24 marca w warszawskim Multikinie Atrium Reduta będzie trwał HIT WEEK: Tanie Granie! Przez ponad tydzień widzowie mogą oglądać filmy na wielki ekranie z biletem od 10 zł w strefie SuperPromo przy zakupie online! To wspaniała okazja, żeby zobaczyć na wielkim ekranie filmowe hity, między innymi: „Diuna: Cześć druga”, „Biała odwaga”, „Kung Fu Panda 4” oraz „Za duży na bajki 2”. 
Multikino Atrium Reduta zaprasza od najbliższej soboty na HIT WEEK: Tanie granie, czyli aż 9 dni z biletami od 10 zł. Od 16 do 24 marca w repertuarze widzowie znajdą filmy premierowe jak: „Za duży na bajki 2”, „Mean Girls” oraz „Budda. Dzieciak '98”. Nie zabraknie również propozycji z bieżącego repertuaru: „Diuna: Część druga”, polskiej produkcji „Biała odwaga”, komedii romantycznej „Tylko nie ty” czy horroru „Urojenie”. W Multikinie Atrium Reduta będą również propozycje dla najmłodszych widzów. Na wielkim ekranie można będzie zobaczyć między innymi animacje „Kung Fu Panda 4” oraz „Zagadka Klary Muu”.
HIT WEEK: Tanie Granie odbędzie się po raz drugi w Multikinie Atrium Reduta. Inicjatorem akcji jest zarządca galerii Atrium Reduta w Warszawie. Od 16 do 24 marca bilety w strefie SuperPromo w Multikinie Atrium Reduta będą kosztowały 10zł online. Przy zakupie biletów offline – w kasie kina –cena będzie wynosiła 12 zł.

Bilety na HIT WEEK: Tanie Granie od 16 do 24 marca są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. 

Opis filmów
„Diuna: Cześć druga” (premiera 29.02) Jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta. Film ukaże imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć. „Diuna: Część druga” powraca z dotychczasowymi i nowymi gwiazdami, wśród których znaleźli się między innymi nominowany do Oscara Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, nominowany do Oscara Josh Brolin, nominowany do Oscara Austin Butler, nominowana do Oscara Florence Pugh, nagrodzony Oscarem Christopher Walken, Stephen McKinley Henderson, Léa Seydoux i laureat Oscara Javier Bardem.

„Tylko nie ty” (premiera 1.03) W filmie Bea (Sydney Sweeney) i Ben (Glen Powell) wyglądają na idealną parę, ale po niesamowitej pierwszej randce wydarza się coś, co sprawia, że ich ognista relacja staje się lodowato zimna - aż do momentu, gdy niespodziewanie spotykają się na weselu w Australii. Bea i Ben robią więc to, co zrobiłoby dwoje dorosłych: udają, że są parą.

„Biała odwaga” (premiera 8.03) Koniec lat 30. na Podhalu. Utalentowany taternik, potomek znakomitego góralskiego rodu Jędrek Zawrat lubi życie na krawędzi. Gdy się wspina, wybiera najtrudniejsze drogi, gdy kocha gotów jest poświęcić wszystko. Jego wybranką jest piękna Bronka. Jednak na skutek rodzinnej decyzji ręka dziewczyny zostaje oddana starszemu z braci Zawratów, statecznemu i poważnemu Maćkowi. Dumny Jędrek porzuca rodzinne strony, by szukać zapomnienia wśród krakowskiej bohemy. Na swojej drodze spotyka niemieckiego naukowca i alpinistę Wolframa, który głosi teorię, w myśl której Górale pochodzą od starogermańskiego plemienia Pragotów. Gdy wybucha wojna, Niemcy oferują mieszkańcom Podhala współpracę. Maciej Zawrat wspierany przez wiele wybitnych rodów, zdecydowanie odrzuca tę propozycję. Jednak przekonany przez Wolframa Jędrek, mając nadzieję na odzyskanie ukochanej i ocalenie swojej społeczności przed wojenną zagładą, podejmuje współpracę. Jędrek i Maciej uwikłani w historię, zmuszeni do najtrudniejszych wyborów, kochający tę samą kobietę, staną po przeciwnych stronach sporu, który zdecyduje nie tylko o ich osobistych losach, ale o przyszłości całego regionu.

„Kung Fu Panda 4” (premiera 8.03) Po ostatnich niebezpiecznych przygodach, w których pokonał światowej klasy złoczyńców dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, PO, Smoczy Wojownik zostaje wezwany przez przeznaczenie, aby... dać sobie już spokój. A dokładniej, ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju.

„Za duży na bajki 2” (premiera 15.03) Ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja? Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca?

„Urojenie” (premiera 15.03) Chauncey to z pozoru zwykły pluszowy miś. Przed laty był ulubioną zabawką małej Jessiki. Czuł się kochany i potrzebny. Dziś, gdy dorosła Jessika powraca wraz z córeczką do swego rodzinnego domu, Chauncey czeka gdzieś w piwnicy wśród porzuconych rupieci. Odkryty przez małą Alice szybko staje się jej ulubionym przyjacielem. Tymczasem Jessicę coraz bardziej niepokoją dziwne zachowania córki. Alice twierdzi, że miś wyznacza jej zadania, które mają udowodnić siłę jej przyjaźni. Gdy wykonując jedno z nich dziewczynka boleśnie się kaleczy, Jessica postanawia interweniować. Ale porzucony przez nią przed laty Chauncey nie po to tyle lat czekał w ukryciu, by dziś zrezygnować z zemsty.

„Budda. Dzieciak '98” (premiera 21.03) Kamil Labudda pochodzi z Krakowa, gdzie przeżył trudne dzieciństwo: ojciec był alkoholikiem, a w dniu 18. urodzin matka wyrzuciła go z domu. Został bez dachu nad głową, ale uratowała go miłość jego dziewczyny, z którą kochają się aż do dziś. Te zdarzenia z młodości sprawiły, że w ciągu zaledwie kilku lat został multimilionerem i idolem polskich nastolatków. Każde z jego kont na Instagramie i Youtube śledzi ponad 2 miliony osób. Swoje filmy, w których jeździ imponującymi sportowymi samochodami, kręci z wykorzystaniem nowoczesnych kamer i dronów. Po najlepsze ujęcia nie zawahał się pojechać nawet do Czarnobyla. Oto historia jego życia, w której zdradza przepis na sukces w internecie. To niezwykle inspirująca, uniwersalna opowieść o sile charakteru i determinacji w spełnianiu marzeń.
 
Tylko nie ty

Tylko nie ty

Komedia romantyczna Od lat: 15 103 min

Więcej o filmie
Biała odwaga

Biała odwaga

Dramat Wojenny Od lat: 15 116 min

Więcej o filmie
Urojenie

Urojenie

Horror Od lat: 15 105 min

Więcej o filmie
Kung Fu Panda 4

Kung Fu Panda 4

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: 6 94 min

Więcej o filmie KUP BILET
Diuna: Część Druga

Diuna: Część Druga

Fantasy Akcja Przygodowy Od lat: 13 166 min

Więcej o filmie KUP BILET
Mean girls

Mean girls

Komedia Muzyczny Od lat: 15 112 min

Więcej o filmie