Newsy

"Doktor Strange w multiwersum obłędu" | NAJNOWSZY zwiastun

Przekracza granicę szaleństwa

  • Superbohater Marvela wkrótce ponownie na ekranach
  • Podczas Super Bowl zadebiutował nowy zwiastun drugiego "Doktora Strange'a"
  • W szalonej kontynuacji wystąpią także inne postacie z MCU 

Jeśli myśleliście, że to "Spider-Man: Bez drogi do domu" będzie najbardziej szalonym filmem z MCU, to grubo się myliliście. Podczas finału Super Bowl, czyli najsłynniejszej i najważniejszej amerykańskiej imprezy sportowej, pokazano zwiastun najnowszych przygód doktora Stephena Strange'a. Trailer, jak to trailer, nie zdradza zbyt wiele, myli tropy i być może sprowadza fanów na manowce, ale jedno trzeba przyznać - "DOKTOR STRANGE W MULTIWERSUM OBŁĘDU" zapowiada się... obłędnie! Zobaczcie sami:

Zwiastun obiecuje multum, by nie rzec multiwersum atrakcji. Całkiem prawdopodobne jest to, że na ekranie zobaczymy Profesora X, w którego ponownie wcieli się sir Patrick Stewart. Legendarny brytyjski aktor przez ponad dwie dekady grał tę postać w serii filmów "X-Men". Ostatni raz oglądaliśmy go w świetnym "Loganie", który miał być pożegnaniem Stewarta z jedną ze swoich najsłynniejszych kreacji. Czy aktor powróci do kultowej roli? Tego zapewne dowiemy się dopiero w kinie. 

Zwiastun nowej przygody Strange'a sugeruje także, że pośród multiwersowych zawirowań ujrzymy też Peggy, ukochaną Kapitana Ameryki, w roli Kapitan Carter. W filmie, w którym dobry Strange staje naprzeciw złego Strange'a, wszystko jest możliwe. Chociażby to, że głównym złoczyńcą okaże się... Wanda Maximoff, czyli Scarlett Witch, w którą wciela się Elizabeth Olsen. Filar Avengersów jako postać negatywna? Jeśli to prawda, to MCU zmieni się po tym filmie na zawsze. 

"DOKTOR STRANGE W MULTIWERSUM OBŁĘDU" nie każe nam na siebie długo czekać. Najnowsze superwidowisko Marvela z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej na ekranach Multikina pojawi się już 6 maja. Do zobaczenia na szalonych seansach!

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Science-Fiction Od lat: 13 127 min

Więcej o filmie