Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 6 maja

Doktorek, igrzyska, brytyjskość i Bornholm

Szalona wyprawa do multiwersum Marvela, brytyjskość na sto pro, ten cholerny Bornholm, a może animowane igrzyska? Początek maja w Multikinie to bardzo różnorodne premiery, spośród których na pewno znajdziecie coś dla siebie. Do zobaczenia!

 • DOKTOR STRANGE W MULTIWERSUM OBŁĘDU
  Nasz ulubiony czarnoksiężnik z Kinowego Uniwersum Marvela wkracza do wieloświata szaleństwa. W kolejnych wersjach znanej nam rzeczywistości sojusznicy stają się wrogami, wrogowie sprzymierzeńcami, a gościnne występy zaliczają kolejne postacie z innych filmów. To jednocześnie najmroczniejszy film Marvela, który czasem ogląda się jak horror, ale nic dziwnego, skoro na stołku reżyserskim zasiadł Sam Raimi
 • DOWNTON ABBEY: NOWA EPOKA
  Mam nadzieję, że zdążyliście przypomnieć sobie to i owo na temat savoir vivre. Wasi ulubieni mieszkańcy (i pracownicy) pewnej rezydencji wracają! Violet wyjawia wszystkim skrywany od lat sekret, a to sprawia, że nasza ekipa rusza na Riwierę Francuską. Tam rzecz jasna czeka ich zderzenie kulturowe i jeszcze więcej okazji do eksponowania swojej brytyjskości. Gwarantuję, że będziecie zachwyceni.
 • FUCKING BORNHOLM
  Najpierw był słynny serial audio, a teraz przyszła pora na film. Dwie pary, jedna ze stażem imponującym, a druga świeżo zatinderowana, wyruszają na majówkę. Cel: urocza duńska wyspa. Powód: Chęć osiągnięcia chillu ostatecznego. Niestety pewien przykry incydent sprawia, że oba związki wpadają w wir kryzysu. Tragikomedia dla wszystkich, którzy lubią pozytywnie przegadane filmy.
 • IGRZYSKA ZWIERZAKÓW
  Idealny film na to, by Rodzina do Kina wybrała się. Rezolutna i optymistycznie nastawiona do świata Daisy pragnie wziąć udział w zawodach dla najstraszniejszych zwierząt. Naszej bohaterce nie przeszkadza fakt, że sama jest krzyżówką kangura z... chomikiem. Grunt to wierzyć w siebie!  

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:

Dla młodszych i starszych wielbicieli grozy: "X" to slasher, który łamie zasady gatunku będąc jednocześnie zrealizowany na klasyczną modłę. Legendarny reżyser horrorów Ti West powraca z hołdem dla „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”, w którym grupka ludzi trafia do domu na odludziu... 

Dla wojowników z północy i miłośników mocnych wrażeń: "Wiking" to skąpana we krwi historia zemsty wikińskiego księcia Amletha, który mści się za śmierć ojca. O tym filmie mówią wszyscy, więc jeśli jeszcze go nie widzieliście, to... na co czekacie?!

Dla maniaków Nicolasa Cage'a i dobrej komedii: "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" to film o Nicku Cage'u, spłukanej gwieździe filmowej, która pakuje się w ogromne tarapaty. Nicka Cage'a gra Nicolas Cage, więc fani kinowego szaleństwa będą się tu czuli wyśmienicie. 

Dla tych, co lubią szybką i wściekłą akcję: "Sonic 2. Szybki jak błyskawica" to kontynuacja przygód ultraszybkiego niebieskiego jeża i jego wesołej kompanii. Nikczemny doktor Robotnik powraca, a wraz z nim prawdopodobnie ostatnia rola Jima Carreya na wielkim ekranie. Świetna zabawa dla całej rodziny!

Igrzyska zwierzaków

Igrzyska zwierzaków

Animowany Familijny

Więcej o filmie
Fucking Bornholm

Fucking Bornholm

Komedia Dramat Od lat: 15 100 min

Więcej o filmie
Doktor Strange w multiwersum obłędu

Doktor Strange w multiwersum obłędu

Science-Fiction Od lat: 13 127 min

Więcej o filmie
DOWNTON ABBEY: NOWA EPOKA

DOWNTON ABBEY: NOWA EPOKA

Dramat Kostiumowy Od lat: 13 125 min

Więcej o filmie