Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 28 stycznia

Zaułek facetów

Witajcie w końcówce pierwszego miesiąca nowego roku! Dzisiaj na naszych ekranach debiutują druga część polskiego megahitu sprzed lat oraz najnowsze dzieło wielokrotnie nagradzanego meksykańskiego reżysera. Komedia romantyczna czy psychologiczny thriller? A może to i to? Wybór należy do Was. Do zobaczenia w Multikinie!

  • 8 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH
    O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi... Pora odwiedzić starych znajomych i sprawdzić, w jakie kolejne tarapaty wpadli ci nieznośni mężczyźni. Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Nad tym całym bałaganem jak zwykle muszą zapanować panie. Przed Wami kontynuacja polskiej komedii romantycznej, która jest idealną opcją na wczesne Walentynki

  • ZAUŁEK KOSZMARÓW
    Nowy film Guillermo del Toro to gratka dla wszystkich wielbicieli kina z dreszczykiem. Tym razem nagrodzony Oscarem reżyser proponuje nam psychologiczny thriller zanurzony w kinie noir. Ambitny aż do przesady pracownik jarmarku łączy siły ze skorumpowaną i bezwzględną panią psycholog. Ten związek nie doprowadzi nikogo do szczęśliwego zakończenia. W rolach głównych Bradley Cooper, Cate Blanchett, Rooney Mara oraz tona klimatu.

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:

Dla tych, którzy pomogą: "Gierek" to biografia legendarnego I sekretarza KC PZPR. Edward Gierek stara się jak może, by Polska rosła w siłę, ale nikczemny generał Jaruzelski wciąż rzuca naszemu bohaterowi kłody pod nogi. W roli głównej niemal nierozpoznawalny Misiek Koterski.

Dla tych, co lubią, gdy jest jakby luksusowo: "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4" to kolejna okazja na spotkanie z rodzinami Wolańskich i Zawadów. Jak rozkwitła miłość Kasi i profesora? Co słychać u Marlenki i jej Piotrusia? No i co znowu knuje Bożenka?

Dla rozśpiewanych i czworonożnych: "Sing 2" to ponowne spotkanie z Busterem Moonem i jego dziką ferajną. Tym razem futrzaste słodziaki chcą zawojować scenę popularnego teatru w tutejszej wersji Las Vegas. Ekipa postanawia zwerbować podstarzałą gwiazdę rocka. Co może pójść nie tak?

Dla wielbicieli komiksów i multiwersum: "Spider-Man: Bez drogi do domu" to film, o którym mówią wszyscy i premiera, której nikt nie może przegapić. Człowiek-Pająk ma ręce pełne roboty, bo po nieudanym eksperymencie do MCU przedostają się wrogowie z poprzednich "Spider-Manów". A to nie koniec niespodzianek!

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Komedia romantyczna Od lat: 13 95 min

Więcej o filmie
Zaułek koszmarów

Zaułek koszmarów

Dramat Thriller Od lat: 15 150 min

Więcej o filmie