Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 25 lutego

Rodzinka z Belfastu w długach syna

Co jak co, ale dzisiejsze premiery w Multikinie powinny spodobać się nawet najbardziej wybrednym widzom. Dla każdego coś miłego - kino familijne, trzymający w napięciu thriller, nostalgiczny obyczaj i polskie więzienne piekiełko, czyli do wyboru, do koloru. 

 • MÓJ DŁUG
  Mocna premiera oparta na wydarzeniach, które niegdyś wstrząsnęły całą Polską. Przed nami nowa i rozszerzona wersja historii opowiedzianej w "Długu" Krzysztofa Krauzego. Tym razem w produkcję zaangażował się sam Sławomir Sikora, czyli pierwowzór postaci granej wcześniej przez Roberta Gonerę. Mężczyzna, oszukany i szantażowany, postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość, za co trafił do więzienia. Poznamy początek oraz nieopowiedziany dotąd finał tej wstrząsającej sprawy.

 • POTWORNA RODZINKA 2
  Kolejna część familijnego hitu o rodzince, która czasami ukazuje swoje potworne oblicze. Szykujcie się na jeszcze więcej szalonej zabawy. No ale jak może być inaczej, skoro nasza ekipa znowu porzuca swoją ludzką formę i zamienia się w najrozmaitsze monstra? Wszystko dlatego, że ślub Baby Jagi i Renfielda został przerwany przez złowrogiego złoczyńcę. Państwa "młodych" trzeba uratować i będzie z tego taka zabawa, że aż strach!

 • BELFAST
  Nostalgiczna wyprawa w szczenięce czasy reżysera Kennetha Branagha zachwyciła publiczność oraz krytyków. Siedem nominacji do Oscara do nie przelewki! To piękne, obyczajowe kino o sile rodziny na tle niespokojnych czasów wydaje się być aż nadto aktualne. Belfast w burzliwych latach sześćdziesiątych XX wieku był niebezpiecznym miejscem, ale pięknych wspomnień z dzieciństwa nic nie potrafi zepsuć. W rolach głównych między innymi Judi Dench i Jamie Dornan.

 • MÓJ SYN
  Thriller o rodzicach szukających swojego dziecka ma w zanadrzu świetną niespodziankę dla wszystkich kinomanów. James McAvoy, wcielający się w rolę ojca, nie znał scenariusza i musiał po prostu reagować na to, co działo się na planie. To być może największe aktorskie wyzwanie w karierze tego utalentowanego Szkota. Jedno jest pewne: ogląda się ten film z zaciśniętym gardłem. Tak realistycznej "kreacji aktorskiej" dawno w kinie nie widzieliśmy.


NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:

Dla miłośników PlayStation oraz hasania po grobowcach: "Uncharted", ekranizacja jednej z najpopularniejszych serii gier w historii, to przygodowe kino akcji dla wszystkich wielbicieli Indiany Jonesa i Lary Croft. Widzowie pokochali to widowisko, więc dołączcie do Nathana, Sully'ego oraz reszty ekipy i wyruszcie na wyprawę w nieznane.

Dla wielbicieli wąsów i zagadek: "Śmierć na Nilu", kolejne spotkanie z Herkulesem Poirotem, zabiera widzów na egzotyczny rejs z morderstwem w tle. Barwna obsada, klasyczna fabuła, piękne widoki i zniewalający motyw muzyczny mogą się spodobać.

Dla tych, co lubią rap i gangsterkę: "Krime Story. Love story" powstało na bazie powieści Kaliego i opowiada o tragicznych kochankach uwikłanych w wojnę o wpływy. Czyli Romeo i Julia z polską gangsterką w tle. Idealny seans na randkę.

Mój syn

Mój syn

Kryminał Od lat: 15 96 min

Więcej o filmie
Belfast

Belfast

Dramat Od lat: 15 98 min

Więcej o filmie
Potworna rodzinka 2

Potworna rodzinka 2

Od lat: 6 104 min

Więcej o filmie
Mój dług

Mój dług

Dramat obyczajowy Od lat: 15 98 min

Więcej o filmie