Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 22 kwietnia

Cage, rage, kot i jeż

Mamy nadzieję, że mimo świątecznego przejedzenia wciąż jesteście głodni kinowych premier! Od dziś mamy dla Was aż cztery smakowite filmy: Nicolas Cage jako Nick Cage, Benedict Kot-erbatch, jeż soniczny oraz wikińskie mordobicie. Zapraszamy!

 • NIEZNOŚNY CIĘŻAR WIELKIEGO TALENTU
  Nicolas Cage gra Nicka Cage'a, spłukaną gwiazdę filmową, która, chcąc spłacić długi, pakuje się w nieliche kłopoty. Kino faktycznie jest zwierciadłem rzeczywistości... Ta szalona komedia sensacyjna ubawi Was po pachy. Uwaga, bardzo wysokie stężenie dowcipu na minutę!
 • WIKING
  Robert Eggers, twórca nastrojowego i niepokojącego "Lighthouse", wziął się za opowieść o krwawej zemście wikinga. I powiadam Wam, że krwawo jest, oj jest. Nie tylko jucha, ale i klimat wylewa się z ekranu. Życie jest brutalne, ale w tym filmowym błotku warto się zanurzyć.
 • SZALONY ŚWIAT LOUISA WAINA
  Ten facet zasłynął serią kocich obrazków i proszę, zrobili o nim film. Benedict Cumberbatch i Claire Foy przewodzą ten nieco odrealnionej i dość zabawnej biografii o człowieku, dzięki któremu Wielka Brytania pokochała koty.
 • SONIC 2. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA
  Superszybki jeż powraca, a wraz z nim kilkoro starych znajomych (jak np. nikczemny Dr Robotnik) oraz nowych postaci (w tym Tails i Knuckles). Kto grał, ten wie, co będzie i doczekać seansu się nie może. A kto nie grał, ten niech zabiera rodzinkę i pędzi na jeżyka!

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:

Dla wielbicieli multiwersum: "Wszystko wszędzie naraz" to szalona podróż przez światy oraz gatunki filmowe. Rodzinny dramat, głupkowata komedia, kino akcji, horror i science-fiction w jednym filmie? Czemu nie! Od przybytku głowa nie boli, za to od dobrego filmu zrobi się Wam naprawdę... dobrze!

Dla miłośników Harry'ego Pottera i Świata Czarodziejów: "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" to kolejna część sagi wymyślonej przez J.K. Rowling. Tym razem cała fabuła skupiona jest wokół konfliktu najsłynniejszego czarodzieja z Hogwartu Albusa Dumbledore'a z jego arcywrogiem, czyli Gellertem Grindelwaldem. Gotowi na odrobinę kinowej magii?
Sonic 2. Szybki jak błyskawica

Sonic 2. Szybki jak błyskawica

Animowany Komedia Przygodowy Od lat: 6 123 min

Więcej o filmie
Wiking

Wiking

Dramat Od lat: 15 137 min

Więcej o filmie
Szalony świat Louisa Waina

Szalony świat Louisa Waina

Obyczajowy Biograficzny Od lat: 13 111 min

Więcej o filmie
Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Komedia Od lat: 15 107 min

Więcej o filmie