Newsy

CO NOWEGO? | Premiery w Multikinie | 13 maja

She's the firestarter

Zac Efron jest ojcem małoletniej piromanki, a Penelope Cruz musi usidlić Banderasa i Martineza. Zrobiło się Wam gorąco? W takim razie zapraszamy do Multikina!

  • PODPALACZKA
    Kolejna wersja ekranizacji kultowej powieści Stephena Kinga rozpali Was do czerwoności. Zac Efron występuje tu w roli ojca (tak, serio!) dziewczynki obdarzonej magiczną mocą, który za wszelką cenę chce uchronić swoje dziecko przed wrogą agencją federalną. Mała potrafi siłą woli zaprószyć ogień oraz generować mniejsze i większe eksplozje. Wielbiciele dreszczyku niech już rezerwują czas na seans.

  • BOSCY
    Jeśli lubicie filmy traktujące o tym, jak powstają filmy, to ten film powinien Wam się spodobać. Penelope Cruz gra słynną reżyserkę tworzącą wiekopomne dzieło, w którym główne role zagrają amant kinowy Antonio Banderas i teatralny wymiatacz Oscar Martinez. Ale obu panów najpierw trzeba poskromić… „Boscy” to świetna satyra na naszą ukochaną branżę.

NIE ZAPOMNIJCIE O NAJWIĘKSZYCH PREMIERACH OSTATNICH OSTATNICH TYGODNI:

Dla wielbicieli komiksów, horrorów i magii: "Doktor Strange w multiwersum obłędu" to kolejne spotkanie z najsłynniejszym czarnoksiężnikiem Kinowego Uniwersum Marvelu. Choć tym razem "uniwersum" to za mało, bo wraz z doktorem Stephenem Strange'em zwiedzimy inne światy w tym mariażu kina superbohaterskiego z horrorem.

Dla tych, co dobre maniery mają w małym paluszku: "Downton Abbey: Nowa era" to ponowne spotkanie z naszymi ulubionymi arystokratami (oraz ich służbą). Tym razem ferajna wyrusza na Riwierę Francuską. Najwyższy poziom brytyjskości z możliwych.

Dla młodszych i starszych wielbicieli grozy: "X" to slasher, który łamie zasady gatunku będąc jednocześnie zrealizowany na klasyczną modłę. Legendarny reżyser horrorów Ti West powraca z hołdem dla „Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”, w którym grupka ludzi trafia do domu na odludziu... 

Dla wojowników z północy i miłośników mocnych wrażeń: "Wiking" to skąpana we krwi historia zemsty wikińskiego księcia Amletha, który mści się za śmierć ojca. O tym filmie mówią wszyscy, więc jeśli jeszcze go nie widzieliście, to... na co czekacie?!

DO ZOBACZENIA W MULTIKINIE!

Podpalaczka

Podpalaczka

Science-Fiction Horror Od lat: 15 95 min

Więcej o filmie
Boscy

Boscy

Komedia Dramat Od lat: 15 114 min

Więcej o filmie