Newsy

Wyborna kawa w Cavablanca

Zmęczony wyczerpującym dniem? Zapraszamy, usiądź wygodnie w naszej kawiarni lub weź kawę na wynos delektując się smakiem podczas ulubionego seansu w kinie. Wyobraź sobie, że siedzisz w przytulnym fotelu, czekając aż światła przygasną i rozpocznie się film. W powietrzu unosi się zapach świeżej kawy. Idealny dodatek podczas seansu, prawda?

W Cavablanca jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w jakość składników i wyjątkowy smak, dlatego przygotowujemy kawy razem z Lavazza z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, zapewniając, że każdy łyk to chwila czystej przyjemności.

Niezależnie od tego, czy szukasz słodkiego, owocowego smaku, czy czegoś bardziej tradycyjnego, u nas zawsze znajdziesz coś dla siebie. Od mrożonej latte po americano. W ofercie kawiarni znajdują się także herbaty, ciasta, lody oraz soki wyciskane ze świeżych owoców.

Obecnie, kawiarnie Cavablanca są otwarte w następujących Multikinach: Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Młociny, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta. W pozostałych kinach, po pyszną i aromatyczną kawę zapraszamy do Popcorn Barów.