Newsy

BUONGIORNO, PRIMAVERA!

Doświadcz wiosną i latem aromatycznej włoskiej kawy z nutą owocowej słodyczy w kawiarni Cavablanca.

Wyobraź sobie idealne połączenie świeżo palonych ziaren kawy, słodkich bananów i soczystych pomarańczy, wszystko doskonale zbalansowane, aby zapewnić Ci orzeźwiające i ekscytujące doświadczenie kawowe. Gorące, wyśmienite espresso wyróżniające się pełnym body, syrop oraz spienione mleko udekorowane bitą śmietaną. Wolisz kawę mrożoną? Świetnie! Oba smaki przygotujemy dla Ciebie w wersji na zimno. Powiedz Buongiorno nowym propozycjom: Like Bananas i Like Oranges, powstałym z inspiracji nadciągającą wiosną.

Zmęczony wyczerpującym dniem? Zapraszamy, usiądź wygodnie w naszej kawiarni lub weź kawę na wynos delektując się smakiem podczas ulubionego seansu w kinie. Wyobraź sobie, że siedzisz w przytulnym fotelu, czekając aż światła przygasną i rozpocznie się film. W powietrzu unosi się zapach świeżej kawy. Idealny dodatek podczas seansu, prawda?

W Cavablanca jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w jakość składników i wyjątkowy smak, dlatego przygotowujemy kawy razem z Lavazza z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, zapewniając, że każdy łyk to chwila czystej przyjemności.

Niezależnie od tego, czy szukasz słodkiego, owocowego smaku, czy czegoś bardziej tradycyjnego, u nas zawsze znajdziesz coś dla siebie. Od mrożonej latte po americano. W ofercie kawiarni znajdują się także herbaty, ciasta, lody oraz soki wyciskane ze świeżych owoców.

Obecnie, kawiarnie Cavablanca są otwarte w następujących Multikinach: Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Młociny, Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta. W pozostałych kinach, po pyszną i aromatyczną kawę zapraszamy do Popcorn Barów.