Newsy

Bohaterowie filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Kto, z kim i dlaczego

Polski megahit "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" obejrzało w kinach ponad milion widzów. Po dłuższej nieobecności bohaterowie rodzimego przeboju wracają na ekran - są o pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi. "8 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH" to debiut kilkorga nowych postaci, ale przed kamerę wróciła także spora część starej obsady. Pamiętacie, kto, z kim, jak, gdzie i dlaczego? Jeśli nie, to nic nie szkodzi. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ściągę, dzięki której szybko przypomnicie sobie postacie z poprzedniego filmu. Przy okazji damy znać, czego możecie spodziewać się po najnowszej odsłonie polskiego hitu. Jedno jest pewne - czeka Was sporo niespodzianek.

 • BASIA i TOMEK
  (Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski)
  Młodzi, piękni i bogaci bohaterowie spodziewają się pierwszego dziecka. Basia nie jest jednak do końca zadowolona ze swojego partnera. Tomek woli sportowe auta od wizyty na badaniach USG, a jego wygodne życie jest zdecydowanie bardziej kuszące, niż wizja "tatusiowania". Basia stawia Tomkowi ultimatum, ale czy przebojowy lekkoduch spełni wymagania ukochanej? Jakby tego było mało, Tomek wpada w tarapaty po przedziwnym spotkaniu z dwoma SANITARIUSZAMI (Bartłomiej Nowosielski i Krzysztof Szczepaniak). Wściekła narzeczona oraz dwóch żądnych krwi psycholi na karku? Tego może być już za wiele.

 

 • RICKY i KORDIAN
  (Zbigniew Zamachowski i Maciej Zakościelny)
  Przebojowa (dosłownie!) przyjaźń trwa dalej. Ricky stara się pomóc Kordianowi odzyskać chęć życia po zakończonym związku. Gwiazdor piosenki ma jednak własne problemy. Zmaga się z twórczym i życiowym kryzysem, który z kolei jest wybitnie nie na rękę SZEFOWI WYTWÓRNI (Piotr Polk). Co to za hitowy piosenkarz bez hitów? Sprawa ulega znacznej komplikacji, gdy Ricky pakuje się w szołbiznesowy skandal.

 

 • PESTKA
  (Karolina Bruchnicka)
  Sympatyczna taksówkarka, która przypadkowo poznaje się z Rickym i Kordianem, to jedna z nowych postaci w "8 rzeczach, których nie wiecie o facetach". Rezolutna dziewczyna pomoże i zawalczyć o dawną ukochaną, i uciec przed wścibskimi paparazzi. Kim tak naprawdę jest Pestka? Szykujcie się na spore zaskoczenie!

 

 • JAROSŁAW i STEFAN
  (Piotr Głowacki i Leszek Lichota)
  Niezbyt wesoło wiedzie się Jarkowi, Stefanowi i reszcie ferajny. Stefan wciąż ma problemy z agresją, przez co trafia do pudła. Jednocześnie walczy o prawo do opieki nad synem po tym, jak matka OLKA (Feliks Matecki) umiera. Gorzej, że Olek ma własne problemy na piłkarskim boisku. Jeszcze gorzej, że Olkiem zajmuje się arcywróg Stefana, czyli fajtłapowaty, ale opiekuńczy Jarosław. Spotkanie Stefana z Jarkiem nie skończy się zbyt dobrze dla obu panów... Jarosław oprócz tego ma własne problemy z niezbyt subtelną SZEFOWĄ (Katarzyna Skrzynecka), która ma chrapkę na swojego sympatycznego podwładnego.

 

 • ZOSIA i JADZIA
  (Joanna Jarmołowicz i Hanna Nowosielska) 
  Zosia i Jadzia nie mają farta. Filip, jak to on, beztrosko grał sobie na giełdzie, co spowodowało utratę majątku. Lawina niepowodzeń spada na dotąd szczęśliwą rodzinę. Na szczęście malutka Jadzia odziedziczyła po mamie mądrość, a po tacie swadę i nawet dorosłych umie rozstawić po kątach.

 

Bohaterowie poznani, koneksje przypomniane, przyszłe problemy zapowiedziane. Jesteście gotowi na seans! "8 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH" obejrzycie w Multikinie już od 28 stycznia. Do zobaczenia!

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Komedia romantyczna Od lat: 13 95 min

Więcej o filmie