Newsy

„A oni dalej grzeszą, dobry Boże” premierowo w Multikinie!

Trzecia część kultowej serii powraca. Od 22 lipca br. film „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” widzowie zobaczą we wszystkich kinach sieci Multikino. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią...

„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” najzabawniejsza francuska rodzina powraca na ekrany kin po raz trzeci. Głównych bohaterów serii poznaliśmy w 2014 roku, gdy Laure, najmłodsza latorośl Państwa Marie i Claude Verneuil postanawia wyjść za mąż. Marie i Claude ciężko znieśli małżeństwa swoich trzech córek z mężczyznami o odmiennym pochodzeniu i religii. Wieść o ślubie córki z chłopakiem pochodzącym z Wybrzeża Kości Słoniowej przysporzyło konserwatywnym rodzicom wielu zabawnych i niespodziewanych sytuacji.

W drugiej części filmu „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże” Państwo Verneuil stają przed kolejnym wyzwaniem. Mianowicie, jak przekonać swoje córki wraz z zięciami, którzy postanawiają wyprowadzić się z rodzinami poza Francję, do pozostania w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów pełnią motyw przewodni filmu, jednak zostają podane w lekki, często zabawny, ale przede wszystkim smaczny sposób.

Czego możemy się spodziewać w trzeciej odsłonie jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat? Niepoprawny politycznie humor, momenty pełne wzruszeń, a przede wszystkim świetna rozrywka dla całej rodziny.

Zapraszamy na seans do Multikina!

A oni dalej grzeszą, dobry Boże

A oni dalej grzeszą, dobry Boże

Komedia Od lat: 15 99 min

Więcej o filmie