Newsy

10 powodów, żeby odwiedzić nas w grudniu!

1. Kolorowe i rozśpiewane widowisko od 1 grudnia zapewni premiera animacji „Trolle 3”. Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą! O tym jakie przygody czekają na nich tym razem dowiecie się już niebawem.

2. „Renaissance: A Film By Beyoncé”, czyli opowieść o determinacji i nieustającej pracy artystki, która jako reżyserka i producentka doprowadziła do perfekcji swoje artystyczne wizje w trakcie historycznego tournée Renaissance, rozciągającego się na 56 koncertów w 39 miastach. 

3. Niezaprzeczalnie żywiołowe i pomysłowe wielkoekranowe widowisko „Wonka” z Timothée Chalametem w roli tytułowej pokaże młodego Willy'ego Wonkę, pełnego pomysłów i zdeterminowanego, by zmienić świat dzięki swoim smakowitym wynalazkom. Pierwsze przedpremierowe pokazy już 6 grudnia! 

4. „To właśnie miłość” wraca na wielkie ekrany po 20 latach od premiery! Pierwsze pokazy odbędą się 7 grudnia w ramach cyklu „Kino na Obcasach”. To będzie wspaniała okazja, żeby przypomnieć sobie każdą z dziesięciu historii o miłości z tej komedii romantycznej.

5. „Aquaman i zaginione królestwo” od 21 grudnia w naszych kinach! Reżyser James Wan i sam Aquaman - Jason Momoa – oraz Patrick Wilson, Amber Heard, Yahya Abdul-Mateen II i Nicole Kidman powracają w sequelu najbardziej kasowego filmu DC wszech czasów.

6. Akademia Pana Kleksa” będzie jednym z największych hitów stycznia 2024, ale w naszych kinach produkcję z Tomaszem Kotem będzie można oglądać na wielkim ekranie już od 25 grudnia!

7. Animacja „Wyfrunięci” również od 25 grudnia będzie miała pokazy przedpremierowe. Zapraszamy na tą wzruszającą opowieść o znaczeniu rodziny, przygodzie i możliwości wyjścia ze swojej strefy komfortu.

8. Komedia „Fuks 2” ma zaplanowaną premierę na 12 stycznie 2024 roku, ale w naszych kinach możesz zobaczyć sequel hitu z lat 90 już 26 grudnia! W filmie zobaczycie: Macieja Stuhra i Janusza Gajosa. Poza nimi w obsadzie znaleźli się Maciej Musiał, Katarzyna Sawczuk, Sonia Bohosiewicz, Cezary Pazura oraz Paulina Gałązka.

9. Kultowy film Martina Scorsese z 1990 roku, czyli „Chłopcy z ferajny” 28 grudnia będzie można zobaczyć w naszych wszystkich kinach. Kilkunastoletni Henry i Tommy DeVito trafiają pod opiekę potężnego gangstera. Obaj szybko uczą się panujących w mafii reguł.

10. 29 grudnia premierę ma film „Ferrari” z Adamem Driverem i Penelope Cruz. Były kierowca rajdowy Enzo Ferrari jest w najtrudniejszym momencie swojego życia. Firma, którą od 10 lat buduje wraz z piękną żoną, Laurą stoi u progu bankructwa. Na szczęśliwym dotąd życiu rodzinnym tragicznym cieniem kładzie się śmierć syna. W tej sytuacji Enzo decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wziąć udział w jednym z najtrudniejszych wyścigów na świecie. Liczącym ponad 1500 kilometrów rajdzie przez całe Włochy, znanym jako Mille Miglia. Zwycięstwo to szansa na ocalenie firmy. Przegrana oznacza stratę wszystkiego.

Jeśli ktoś z Twoich bliskich czeka na nadchodzące premiery, to pamiętaj, że kupując kartę podarunkową Multikina dajesz obdarowanej osobie możliwość wybrania filmu, na który chce pójść. Karta podarunkową Multikina jest dostępna w kasach wszystkich kin naszej sieci i doładujesz ją dowolną kwotą od 50 do 500 zł. Zakupiona karta będzie ważna 12 miesięcy od daty jej nabycia. 
Posiadacz karty może nabyć przy jej użyciu:
bilety na dowolny seans filmowy w każdym z naszych kin,
przekąski dostępne w popcornbarze.

Szczegółowe informacje na temat karty są dostępne w Regulaminie na naszej stronie www.
Wonka

Wonka

Familijny Przygodowy Od lat: 7 116 min

Więcej o filmie
Kicia Kocia pod choinkę

Kicia Kocia pod choinkę

Animowany Familijny Od lat: b.o. 42 min

Więcej o filmie
RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCE

RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCE

Od lat: 15 170 min

Więcej o filmie
Trolle 3

Trolle 3

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 91 min

Więcej o filmie
Wyfrunięci

Wyfrunięci

Animowany Familijny Od lat: b.o. 92 min

Więcej o filmie
AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO

AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO

Fantasy Akcja Science-Fiction Od lat: 13 120 min

Więcej o filmie
Akademia Pana Kleksa

Akademia Pana Kleksa

Fantasy Familijny Od lat: 7 126 min

Więcej o filmie
Ferrari

Ferrari

Biograficzny Dramat Od lat: 15 131 min

Więcej o filmie
KINO NA OBCASACH: TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ

KINO NA OBCASACH: TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ

Komedia romantyczna

Więcej o filmie
Chłopcy z ferajny

Chłopcy z ferajny

Dramat Gangsterski

Więcej o filmie
Fuks 2

Fuks 2

Sensacyjny Komedia Od lat: 15 98 min

Więcej o filmie