KOORDYNATOR ZESPOŁU

Nr ref.: KZ/Jaworzno

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klienta;
  • Przyjmowanie i magazynowanie dostaw;
  • Prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu kina;
  • Organizacja i nadzorowanie pracy pracowników na danym obszarze pracy;
  • Kontrola jakości półproduktów i produktów gotowych.
  • Kontrola czystości na danym obszarze pracy i organizacja sprzątania.
  • Kontrola i ewidencja strat na danym obszarze pracy;
  • Przygotowywanie wkładów kasowych, Przyjmowanie i liczenie depozytów pieniężnych i przekazywanie gotówki na koniec dnia Kierownikowi Zmiany;
  • Wypełnianie finansowych raportów zamknięcia dnia;
  • Udział i pomoc w cotygodniowych inwentaryzacjach;

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta;
  • Umiejętność delegowania zadań i udzielania informacji zwrotnej;
  • Umiejętność organizowania pracy swojej i innych;
  • Skuteczna komunikacja;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Bilety do kina;
  • Pakiet świadczeń socjalnych;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i doświadczonym zespole.