Zamknij
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
Premiera
26 lip 2019
Czas trwania
92 minuty
Produkcja
USA, 2019
Reżyseria
Woody Allen
Obsada
Timothée Chalamet
Elle Fanning
Selena Gomez
Jude Law
Pełny opis
6,78

Średnia ocena

W deszczowy dzień w Nowym Jorku

Komedia Od lat: 15 92 minuty

Nowa komedia romantyczna Woody'ego Allena opowiada o zakochanej parze studentów, Gatsby’m (Timothée Chalamet) i Ashleigh (Elle Fanning), którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku – jednak ich plany ulegają zmianie równie szybko jak słoneczna pogoda, która znika w ulewnym deszczu.

Pełny opis

Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji. Reżyser filmowy (Liev Schreiber) zaprasza dziewczynę na pokaz roboczej wersji jego najnowszego dzieła. Będąca początkującą dziennikarką Ashleigh zostaje wciągnięta przez wydarzenia, dzięki którym poznaje scenarzystę (Jude Law) oraz gwiazdę kina – Francisco Vegę (Diego Luna). Pozostawiony samemu sobie Gatsby przypadkowo spotyka i spędza cały dzień w towarzystwie Chan (Selena Gomez) – młodej i błyskotliwej siostry swojej ex dziewczyny. Rozmarzony i skąpany w deszczu dzień w Nowym Jorku sprawi, że Ashleigh pozna siebie na nowo, a jej chłopak przekona się, że żyje się tylko raz – ale to wystarczy, jeżeli znajdzie się właściwą osobę.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
169

Głosów

6,78

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla W deszczowy dzień w Nowym Jorku
Komentarze

Dodaj swój komentarz do W deszczowy dzień w Nowym Jorku

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Ania

Ania

16.08.2019, 14:48:03

Dla miłośników filmów Allena. Świetna gra młodych aktorów i nie tylko.... Jak zwykle przewrotny scenariusz i dialogi, które bawią i odsłaniają ludzka naturę. Po latach posuchy powrót w mistrzowskim stylu. Polecam

Agnieszka

Agnieszka

14.08.2019, 17:31:41

Filmy Allena mają swój specyficzny klimat i albo się jego filmy uwielbia albo nienawidzi, ja należę do tych pierwszych dlatego już się nie mogę doczekać kiedy oglądnę to nowe dzieło :)

Anna

Anna

11.08.2019, 22:43:27

Nie wiem czy ten film miał jakieś przesłanie (?) ale dawno takiego nudnego, niespójnego filmu nie oglądałam , główna bohaterka była tak irytująca, że aż nieprzyjemnie się to oglądało

Jan

Jan

30.07.2019, 08:12:54

Stary świetny Allen plus świetni młodzi. Polecam!