Zamknij
Urwis
Urwis
Premiera
3 sty 2020
Czas trwania
88 minut
Produkcja
Kanada, USA, 2019
Reżyseria
Kevin Johnson
Pełny opis
7,33

Średnia ocena

Urwis

Animowany Familijny Komedia 88 minut

Porywająca animowana komedia producentów „SHREKA”! Pełna przygód i wyszczekanego humoru opowieść o psie z wyższych sfer, który musi nauczyć się żyć wśród zwykłych ulicznych Burków i Azorów.

Pełny opis

Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł: na kogo warknąć, a komu pomerdać, w którym śmietniku szukać smacznych kąsków, a co najważniejsze – jak znaleźć prawdziwego przyjaciela.

Trzeba przyznać, że sam sobie nie ułatwia zadania, bo wszystkich wokół traktuje z wyższością i niechęcią. Czeka go więc trudna szkoła życia, dopóki nie zrozumie, że zamiast pokazywać kły lepiej wyciągnąć do innych łapę. Na szczęście spotka na swojej drodze pewną początkującą piosenkarkę, która co prawda mieszkanko ma malutkie, ale serce wielkie. Ten duet będzie prawdziwym przebojem!

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
562

Głosów

7,33

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Urwis
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Urwis

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

kajus

kajus

17.01.2020, 18:20:54

Beznadzieja, dzieci sie nudzily podobnie zreszta dorosli. Po za tym teksty dla doroslych. Odradzam brac dzieci na seans a najlepiej w ogole sobie darowac ogladanie tej bajki.

Monika

Monika

12.01.2020, 08:57:21

Super bajka z ważnym przesłaniem. Polecam!

Tośka

Tośka

06.01.2020, 20:08:08

KOZACKA BAJKA! polecam srogo ubaw po pachy :D

zuzanna

zuzanna

06.01.2020, 18:48:59

Straszny film. Dubbing drętwy, slang tylko pogorszyli sprawę. Fabuła okropna na naciągana i bez polotu nawet jak na bajkę dla dzieci. Twórcy Shreka powinni się wstydzić. Dobrze że bilety były tanie bo 100 wyrzuconej w błoto bym nie przeżyła.