Zamknij
Tully
Tully
Premiera
11 maj 2018
Czas trwania
95 minut
Produkcja
USA, 2018
Reżyseria
Jason Reitman
Obsada
Charlize Theron
Mackenzie Davis
Mark Duplass
Ron Livingston
Pełny opis
7,92

Średnia ocena

Tully

Komedia Od lat: 15 95 minut

Bycie mamą to niezła komedia! Laureatka Oscara Charlize Theron w filmie dla wszystkich kobiet, matek i superbohaterek.

Pełny opis

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
61

Głosów

7,92

Średnia ocena

Oceń film

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Tully

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Izabela

Izabela

20.05.2018, 23:14:43

Na imdb ten film zaliczono do dwóch kategorii: "Comedy" i "Drama". Zdecydowanie jest to drama, zdecydowanie nie jest to komedia. Kilka zabawnych kwestii absolutnie nie czyni filmu śmiesznym. Bardzo dobry film o trudach życia matki, o tym jak kobiety otoczone są nierealnymi wymaganiami i same je sobie narzucają. Mimo ogólnego wydźwięku film jest bardzo ciepły i dobrze się ogląda, ale też mocno skłania do myślenia.

Agnieszka

Agnieszka

18.05.2018, 11:29:30

Świetny film, z tym że zdecydowanie to NIE jest KOMEDIA!!! Ktoś kto go zakwalifikował do tej kategorii, z pewnością nie obejrzał filmu lub ma totalnie "czarne" poczucie humoru! Głęboko prawdziwy, życiowy dramat mamy przytłoczonej codziennymi obowiązkami i rutyną która wpędza ją w depresję. Naprawdę nie było tam chyba ani jednej śmiesznej sceny, natomiast można się totalnie zmęczyć i zdołować. Nie mogę ocenić tego filmu źle, bo naprawdę mi się podobał, natomiast ciężko ogląda się dramat, gdy nastawia się na lekką komedię, kupę śmiechu i totalny relaks, a tu z ekranu spływa ciężki los kobiety, znany chyba każdej mamie. Więc drogą kompromisu może powinno być: "czarna, ponura" komedia aby nie wprowadzać widzów w błąd.