Zamknij
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
WKRÓTCE
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Premiera
2 sie 2019
Produkcja
USA, 2019
Reżyseria
David Leitch
Obsada
Dwayne Johnson
Jason Statham
Vanessa Kirby
Pełny opis

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Akcja

Po ośmiu przebojowych filmach, które zarobiły na całym świecie prawie 5 miliardów dolarów, czas na pierwszy autonomiczny film, w którym Dwayne Johnson i Jason Statham ponownie wcielają się w postacie Luke’a Hobbsa i Deckarda Shawa.

Pełny opis

Od kiedy żyjący w zgodzie z prawem Hobbs (Johnson), lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii, dziś społeczny wyrzutek, Shaw (Statham), spotkali się w 2015 roku („Szybcy i wściekli 7”), pozostają w nieustannej walce – na słowa i czyny (choć pewnie lepiej byłoby napisać: ciosy).

Ale sytuacja zmienia się, gdy cyber-genetycznie ulepszony anarchista Brixton (Idris Elba) przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, która może zmieść z powierzchni Ziemi ludzkość. Wspólnie z nieustraszoną agentką MI6 (znana z „The Crown” Vanessa Kirby), która okazuje się siostrą Shawa, zajadli przeciwnicy muszą zjednoczyć się we wspólnej sprawie – by zniszczyć jedynego gościa, który jest gorszy niż oni dwaj.

Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest David Leitch („Deadpool 2”), za scenariusz – wieloletni twórca serii – Chris Morgan.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse

870 osób chce zobaczyć

play
Multimedia dla Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Newsy do Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.