Zamknij
Szarlatan
Szarlatan
Premiera
9 paź 2020
Czas trwania
118 minut
Produkcja
Polska, Czechy, Słowacja, Irlandia, 2020
Reżyseria
Agnieszka Holland
Obsada
Ivan Trojan
Jaroslava Pokorná
Vladimír Polívka
Joachim Paul Assböck
Pełny opis
6,7

Średnia ocena

Szarlatan

Obyczajowy Od lat: 15 118 minut

Najważniejsza polska reżyserka i zarazem jedna z najwybitniejszych autorek światowego kina powraca opartym na faktach, zrealizowanym z rozmachem „Szarlatanem”. Debiutujący na tegorocznym Berlinale, gdzie uznano go za jeden z najlepszych tytułów festiwalu, film Agnieszki Holland to znakomita, nieszablonowa i niesłychanie zmysłowa opowieść o mężczyźnie, który zapragnął okiełznać naturę.

Pełny opis

Twórczyni nominowanych do Oscara „W ciemności” i „Europy, Europy”, a także „Obywatela Jonesa” i „Pokotu”, gromadzi tu najważniejsze wątki swojej twórczości: bierze na warsztat postać geniusza, obserwuje relacje człowieka z przyrodą, przygląda się wierze, która czyni cuda i po raz kolejny jest naszą przewodniczką po paradoksach XX wieku. A kreśląc zaskakującą love story, przypomina, jak łatwo miłość może zmienić się we własne przeciwieństwo.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans poniżej:
Zobacz wszystkie seanse
20

Głosów

6,7

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Szarlatan
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Szarlatan

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Aleksander

Aleksander

11.10.2020, 22:44:58

nie polecam, bardzo niesmaczne sceny homoseksualne, przez co odbiór filmu jest negatywny. Po co propagować homoseksualizm. Po co wchodzić do łóżka osobie, która tyle zrobiła dobrego dla ludzi, ratując im życie. I dla czego w opisie , a nie w zwiastunie nie mówi się , że w filmie są sceny erotyczne homoseksualne... Nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Akceptacja związków homoseksualnych to jedne, a propaganda, ze to dobre i normalne , to całkiem coś innego.