Zamknij
Święto Kina

Święto Kina

***Najniższa cena z 30 dni przed obniżką to 19,90 zł w kanale online i 21,90 zł w kanale offline w kinach warszawskich, Koszalinie, Poznaniu Malcie, Poznaniu Starym Browarze, Pruszkowie, Tychach Gemini oraz 16,90 zł w kanale online i 18,90 zł w kanale offline w pozostałych kinach.***

Pełny opis

Tegoroczne „Święto Kina” odbędzie się w naszych kinach 30 września, a bilety na filmy 2D będą kosztować tylko 12 zł. W repertuarze znajdziesz filmy z minionych tygodni, najnowsze premiery i pokazy przedpremierowe!

Szykuj się na najbliższą sobotę i celebruj z nami Święto Kina! Już 30 września bilety do naszych wszystkich 45. kin w całej Polsce będą kosztować tylko 12zł plus opłaty internetowe czy zakupie biletów online. Celem akcji jest przede wszystkim propagowanie kultury chodzenia do kina, dlatego jeśli masz jakieś filmowe zaległości z wakacji, to przyjdź! Jeśli chcesz zobaczyć najnowsze premiery, to przyjdź! Jeśli chcesz przypomnieć sobie magię kina, to również zapraszamy! 

W repertuarze znajdą się najnowsze premiery jak „Piła X”, „Doppelganger. Sobowtór”, „Twórca” i „Moje wielkie greckie wesele 3”. Nie zabraknie również propozycji z bieżącego repertuaru: „Zielona granica”, „Duchy w Wenecji”, „Kosmici w mojej szkole”, „Niezniszczalni 4”, „Strzępy”, „Teściowie 2  czy „After 5. Na zawsze”. Ponadto przedpremierowo pokażemy podnoszące na duchu „Święto ognia” w reżyserii Kingi Dębskiej. Film powstał w oparciu o książkowy bestseller 2021 roku, autorstwa Jakuba Małeckiego.

Będzie to już 8. edycja Święta Kina, przy okazji którego środowisko kinowe łączy siły i  wspólnie tworzy to wyjątkowe wydarzenie pod patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Partnerem wydarzenia jest firma InPost.

Bilety na sobotnie Święto Kina są dostępne w kasach kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. 30 września przy zakupie biletów nie obowiązują dodatkowe zniżki: Allegro, Filmweb.pl, Empik oraz Groupon.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Multimedia dla Święto Kina