Zamknij
Stuber
Stuber
Premiera
12 lip 2019
Czas trwania
93 minuty
Produkcja
USA, 2019
Reżyseria
Michael Dowse
Obsada
Kumail Nanjiani
Dave Bautista
Iko Uwais
Natalie Morales
Pełny opis
6,81

Średnia ocena

Stuber

Akcja Komedia Od lat: 15 93 minuty

Stu (Kumail Nanjiani) jest gadatliwym, dobrze wychowanym, niechętnie podejmującym ryzyko milenialsem, który pracuje w sklepie z artykułami sportowymi, nocami dorabiając jako kierowca. Jego celem jest zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby sfinansować działalność siłowni i w ten sposób zwrócić na siebie uwagę dziewczyny jego marzeń. Stu jest gotowy zrobić wszystko, by utrzymać swoją pięciogwiazdkową ocenę jako kierowcy.

Pełny opis

Vic Manning (Dave Bautista) to detektyw w średnim wieku, starej szkoły, samiec typu alfa. Rozwodnik, wziął ślub ze swoją pracą, zaniedbując niestety obowiązki rodzicielskie wobec swojej dorosłej córki Nicole, artystki. Lata, gdy wykorzystywał swoje potężne ciało jako żywy taran, zebrały swoje żniwo, ale Vic wciąż zmusza je do nadludzkiego wysiłku. Reagujący alergicznie zarówno na paplaninę, jak i nowinki technologiczne, Vic szybko się denerwuje i szybko pociąga za spust.


Pewnego dnia, opuszczając gabinet okulisty po laserowej operacji wzroku, Vic otrzymuje cynk na temat miejsca pobytu dealera narkotyków, który zamordował jego partnera. Dla Vica to jego wielki biały wieloryb. Niestety, Vic nie byłby w stanie dostrzec wieloryba nawet gdyby ten pojawił się tuż przed nim, i to nawet białego. Niezdolny do prowadzenia samochodu z powodu ograniczonego widzenia po operacji, Vic wzywa Ubera i – tak, zgadliście, już wiecie, kto odpowiada na jego wezwanie. Czy ci dwaj tak różni faceci mogą zgodnie dzielić Nissana podczas polowania na handlarzy narkotyków w Los Angeles? To historia trochę jak z Dziwnej pary, ale z większą liczbą eksplozji.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
16

Głosów

6,81

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Stuber
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Stuber

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.