Zamknij
Ślub doskonały
Ślub doskonały
Premiera
13 sty 2023
Czas trwania
98 minut
Produkcja
Polska, 2023
Reżyseria
Nick Moran
Obsada
Adam Woronowicz
Aleksandra Adamska
Ewa Kasprzyk
Piotr Głowacki
Pełny opis
5,45

Średnia ocena

Ślub doskonały

Komedia Od lat: 13 98 minut

Ten ślub nie zapowiadał się najlepiej już od samego początku. Panna młoda (Aleksandra Adamska) jest w ciąży, a jej zaborcza mamusia (Ewa Kasprzyk) nie chce słyszeć o prawdziwym ojcu dziecka. Pan młody (Adam Woronowicz) w zasadzie nie zna swojej przyszłej żony, a do ożenku został zmuszony wymownym szantażem przez przyszłą teściową. Gdy nastaje dzień ślubu, rusza prawdziwa lawina zdarzeń. Pan młody budzi się w apartamencie dla nowożeńców z gigantycznym bólem głowy po hucznym wieczorze kawalerskim, u boku nieznajomej kobiety. Do drzwi rozlega się pukanie, trzeba działać szybko i ukryć kochankę w łazience. Całe szczęście to tylko drużba (Piotr Głowacki). Niestety chwilę później do tego samego pomieszczenia wpada przyszła panna młoda wraz ze swoją mamusią. Jeżeli obaj panowie chcą wyjść cało z opresji – muszą szybko wymyślić alternatywną wersję wydarzeń. To jednak tylko pogarsza sprawę, bo z każdego kolejnego kłamstwa wpadają w następne. Wkrótce okaże się, że tu każdy ma coś do ukrycia. Ten dzień zaczyna niebezpiecznie zapowiadać się jak największa katastrofa w życiu przyszłej teściowej, teścia, świadka, wedding planerki i wszystkich dookoła. Tarapaty, jakie ich czekają i wykaraskanie się z nich wydawać się będą niemożliwą woltą. A nawet jeśli im się uda, będzie to tylko sekunda ciszy przed burzą i preludium do tego, co jeszcze ich czeka. Jedno wydaje się pewne: o tym ślubie jeszcze długo będzie się mówić. Tylko pytanie… czy tak, jak chciała mamusia?

Pełny opis

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
182

Głosów

5,45

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Ślub doskonały
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Ślub doskonały

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Jarosław

Jarosław

25.01.2023, 20:35:53

2/10

Aneta

Aneta

24.01.2023, 15:23:17

Masakra, wyszłam z kina, tego się nie da oglądać, dno dna

Marita

Marita

23.01.2023, 20:27:16

Dawno nie widziałam tak kiepskiego filmu, od samego początku porażka. Film bez składu i ładu, dialogi masakra. W połowie filmu chciałam wyjść z kina, tego nie da się oglądać. Powinni zwracam pieniądze. Kolejna kiepska polska komedia. Nie polecam!!!

Zbigniew

Zbigniew

19.01.2023, 22:54:33

to jest jakas masakra , nie da sie tego ogladac a obsada niby fajna

Beata

Beata

16.01.2023, 09:47:02

Film w klimacie : "To nie tak jak myślisz Kotku", ale w dużo gorszej wersji. Obsada zapowiadała, że film będzie dobry, natomiast po 10 minutach już traciło się ochotę na dalsze oglądanie. Jak ktoś wybiera się na dobrą polska komedię, to ten zdecydowanie odradzam, męczarnia ogromna. Żarty na niskim poziomie intelektualnym, nie wiem kogo mogłyby śmieszyć, były żenująco płytkie.

Tomasz

Tomasz

15.01.2023, 22:18:28

Nigdy tak się nie męczyłem, jak na seansie tej niby komedii. Szkoda pieniędzy, a najbardziej czasu.

Ilona

Ilona

15.01.2023, 18:26:16

Jak ktoś lubi oglądać Kiepskich to będzie ok. Mnie to nie śmieszy . Drugi raz bym nie poszła...

Monika

Monika

13.01.2023, 22:17:53

Zła gra aktorska od pierwszej sceny, żart na poziomie dna i kilogramu mułu. Żałuje, ze nie wyszłam z sali po pierwszych 5 minutach, bo kolejne 93 nie były ani trochę lepsze. Na film poszłam dla ukochanego Woronowicza, niech więcej mu nie przychodzi do głowy grać w takich realizacjach!