Zamknij
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Premiera
28 cze 2019
Czas trwania
86 minut
Produkcja
USA, 2019
Reżyseria
Chris Renaud
Pełny opis
7,62

Średnia ocena

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 86 minut

Druga część wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych". Pierwsza część cieszyła się na całym świecie gigantyczną popularnością, ściągając do kin tłumy widzów. Zachwytu nie kryli także krytycy filmowi.

Pełny opis

Poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
1116

Głosów

7,62

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Małgorzata

Małgorzata

03.07.2019, 23:26:33

Pierwszej części nie oglądałam, ale druga część jest świetna. Bawią sią na niej dorośli i dzieci. Byłam w kinie z 4-latką i jak nigdy wysiedziała spokojnie cały film, mile spędzony czas. Dużo humoru, jak to zwykle w bajkach ma swoje przesłanie i naukę, dużo się dzieje, wartka akcja - nie ma nudy! Wyszłyśmy obie z kina z uśmiechem na twarzy :) Z czystym sumieniem polecam!!!

Paula Anna

Paula Anna

29.06.2019, 07:44:01

Kolejny sympatyczny film, uświadający ludziom, że nie tylko oni są na tej ZIEMII. Niestety gorszy od pierwszego, a to dla tego, że tym razem reżyser postanowił zwierzęta uludzkowić, co nie było najlepszym pomysłem. Niestety daję drugiej części tyko 5/10. Poprzednia była na 9/10. Pozdrawiam wszystkich kinomanów.

Bernarda

Bernarda

28.06.2019, 14:53:00

Fajny, ciepły film dla całej rodziny. Moje dzieciaki w wieku 9 i 10 lat wyszły zadowolone. Można się wybrać nawet gdy nie oglądało się 1 części. Przyjemny film dla wszystkich, nawet maluchów bo nie ma strasznych scen. Śmieszna, lekka komedia ale jak dla mnie jedynka lepsza.