Zamknij
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
Premiera
2 lut 2018
Czas trwania
85 minut
Produkcja
Niemcy, 2018
Reżyseria
Alexs Stadermann
Noel Cleary
Pełny opis
7,36

Średnia ocena

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 85 minut

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka.

Pełny opis

W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę… Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
416

Głosów

7,36

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Łukasz

Łukasz

13.02.2018, 15:10:00

Jedna z najpiękniejszych bajek jakich widziałem. Piękna animacja, ciekawa fabuła, ciekawe nowe postacie. Szkoda że większość rodziców narzekają na nową Maję. Ja jestem dorosły, nie jestem rodzicem ale lubię stare bajki, do nowej odświeżonej Mai przywykłem bardziej niż do starej. To że puszczają świeżo narodzone dzieci na film a potem po parunastu minutach wychodzą z sali bo dziecko się rozpłakało to nie jest wina filmu. Kiedy ja byłem na seansie to nikt nie wyszedł wcześniej z sali.