Zamknij
Pokémon Detektyw Pikachu
WKRÓTCE
Pokémon Detektyw Pikachu
Premiera
31 maj 2019
Czas trwania
104 minuty
Produkcja
USA, 2019
Reżyseria
Rob Letterman
Pełny opis

Pokémon Detektyw Pikachu

Akcja Familijny Od lat: 7 104 minuty

Świat Pokémonów wkracza na duży ekran! W pierwszym przygodowym filmie o Pokémonach z udziałem aktorów, POKÉMON Detective Pikachu, Ryan Reynolds użycza głosu Pikachu, kultowej postaci globalnego hitu, jakim stał się Pokémon — jedna z najpopularniejszych na świecie, uwielbianych przez wszystkie pokolenia marek w branży rozrywkowej oraz odnoszący największe sukcesy projekt medialny wszech czasów.

Pełny opis

Fani z całego świata mają teraz okazję oglądać Pikachu na dużym ekranie jako detektywa Pikachu — Pokémona innego niż wszystkie. W filmie można ponadto zobaczyć szereg innych uwielbianych postaci Pokémonów, z których każda wyróżnia się wyjątkowymi umiejętnościami i oryginalną osobowością.

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego — detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City — rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse

6535 osób chce zobaczyć

Najbliższe seanse na - wybierz seans poniżej:
Zobacz wszystkie seanse
play
Multimedia dla Pokémon Detektyw Pikachu
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Pokémon Detektyw Pikachu

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Rathalos

Rathalos

17.05.2019, 03:18:47

Przepraszam Multikino ja mam pytanie a czy w kinach będę Zestawy Kinowe Pokemon Detektyw Pikachu.

Sandra

Sandra

07.05.2019, 23:21:29

Od kiedy będzie można kupować bilety?

Grzegorz

Grzegorz

04.05.2019, 09:35:16

Co to jest za premiera w Maju jak to jest 31 maja. Jesteśmy nawet dalej niż Rosja bo oni mają na 16 maja 2019. Polska znowu na końcu.