Zamknij
Opiekun
Opiekun
Premiera
24 lut 2023
Czas trwania
94 minuty
Produkcja
Polska, 2023
Obsada
Rafal Zawierucha
Pełny opis
8,37

Średnia ocena

Opiekun

Religijny Od lat: 13 94 minuty

Akcja filmu rozgrywa się w Kaliszu, a oparta na faktach historia rodzinna jest pretekstem do opowieści o postaci świętego Józefa i roli, jaką odegrał w życiu wielu ludzi. Przez narastające problemy i ciągły brak pieniędzy Dominika (Karolina Chapko) zaczyna interesować się bogatym biznesmenem (Radosław Pazura), a Robert (Rafał Zawierucha) nie radzi sobie z rozpadem rodziny. Czy w kulminacyjnym momencie, gdy Robert będzie musiał podjąć decyzję, która zaważy na losach jego rodziny, zachowa się jak... św. Józef?

Pełny opis

.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
285

Głosów

8,37

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Opiekun
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Opiekun

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Tomek

Tomek

17.03.2023, 13:59:26

Dobra robota, dobra gra aktorska, świetna obsada, bogata treść. Bardzo lubię i cenię filmy oparte na faktach, ten szczerze polecam .

Kasia

Kasia

05.03.2023, 23:52:23

W odróżnieniu od większości filmów, "Opiekun" jest filmem mierzącym się z tym co w życiu najważniejsze w sposób prawdziwy i kompleksowy. Film wnosi znacznie więcej niż tradycyjne kino. Historia małżeństwa przeplatana faktami dotyczącymi poruszanego tematu daje poczucie, że pogmatwane ludzkie historie mają swoje oparcie w tym co stałe i niezmienne. Film dla tych którzy zgubili, szukają, i dla tych co już znaleźli z mocą wprowadzania zmian na lepsze.