Zamknij
O czym marzą zwierzęta
O czym marzą zwierzęta
Premiera
21 sie 2020
Czas trwania
89 minut
Pełny opis
5,38

Średnia ocena

O czym marzą zwierzęta

Animowany Od lat: b.o. 89 minut

W odległym zakątku Ziemi, z dala od oczu ciekawskich ludzi, leży Sanktuarium. To miejsce, gdzie zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie, a źródłem szczęścia i dobrobytu jest magiczne drzewo, które spełnia życzenia.

Pełny opis

W krainie tej mieszka mała oposica Klara, której największym marzeniem jest zobaczyć śnieg, lepić bałwany i rzucać się śnieżkami z przyjaciółmi. Kiedy nadchodzi dzień, w którym mieszkańcy Sanktuarium zbierają się pod konarami magicznego drzewa, Klara zrywa ostatni liść i wypowiada na głos swe mroźne pragnienie. Niestety w efekcie niefortunnej zachcianki cała sekretna kraina zostaje zamrożona. Teraz Klara, wraz z siostrą Paulą i mądrym jaszczurem Yarrą, musi wyruszyć na długą i pełną niebezpieczeństw wędrówkę, aby przywrócić dawny blask Sanktuarium. Czasu jest jednak niewiele, bowiem mieszkańcom krainy grozi wyginięcie, a nad światem zwierząt gromadzą się niepokojące ciemne chmury.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
99

Głosów

5,38

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla O czym marzą zwierzęta
Komentarze

Dodaj swój komentarz do O czym marzą zwierzęta

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Katarzyna

Katarzyna

01.10.2020, 18:21:24

Zdecydowanie nie jest to film b/o. Dzieci 4 letnie bały się. Musieliśmy wyjść z kina po 15 minutach filmu. Na dodatek 28 minut reklam - to przesada - ten co o tym decyduje powinien to przemyslec. Reklamy też dla starszych dzieci.

Bartek

Bartek

20.09.2020, 12:14:27

ZDECYDOWANIE NIE POLECEM!!!! 5 latek pierwszy raz w kinie, przez połowę filmu przestraszony. Zwiastun wcale nie oddaje długich WIELU wielominutowych scen z potworami o czerwonych oczach, które TO sceny wcale nie kończa się rożładowaniem emocji na czymś pozytywnym. Nie. Nawet małe "prześłodkie" misie okazuja się złowrogie i kwiożercze. Dziecko nie chce juz chodzic do kina. Owszem film nie zawiera głupawych żartów, skierowanych dla dorosłych ma b dobry polski dubbuing oraz wizualnei jest śłiczny, ale to za mało jest zbyt straszny dla maluchów, dla 10+ latków moze byc juz za nudny. Wiec jest dla nikgo. Poza tym fabuła dośc banalna i miejscami nudna.

Roman

Roman

02.09.2020, 07:36:05

Brak ograniczeń wiekowych przy tym filmie to jakiś nieśmieszny żart. Dzieci (5 i 8 lat) bały się później zasnąć. Film ma bardzo ciężki i mroczny klimat, wstawek komediowych jest bardzo mało. Nie polecam.

Piotr

Piotr

28.08.2020, 01:32:42

Niech was nie zmyli ta ocena - jest ona wystawiana przez ludzi, którzy niestety ale mają zły gust. To jest fajna bajka, w starym dobrym, mądrym, kulturalnym stylu. Dobry dubbing, bez żenujących, głupkowatych żarcików czy memów. Pouczająca, miła bajka. Nie tylko dla dzieci :)

Katarzyna

Katarzyna

26.08.2020, 17:43:01

Film bez rewelacji. Mój 5 letni syn bał się strasznej zagłady i zwierząt z czerwonymi oczami. Nie polecam.

Wanda

Wanda

25.08.2020, 12:06:01

ja może nie jestem fanką bajek, ale dzieciom się podobała. Dynamiczna, z ładną animacją. Podobała mi się kolorystyka