Zamknij
Młodzi Tytani: Akcja! Film
Młodzi Tytani: Akcja! Film
Premiera
10 sie 2018
Czas trwania
88 minut
Produkcja
USA, 2018
Pełny opis
7,83

Średnia ocena

Młodzi Tytani: Akcja! Film

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 88 minut

Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach — znaczy się wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy — Robin, ma zamiar to zmienić.

Pełny opis

Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa. Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood… Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia. Kiedy grupa trafia w ręce Super-Czarnego charakteru i jego maniackiego planu podbicia całego świata, sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Więzy przyjaźni i duch walki łączące członków grupy zaczynają słabnąć, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Młodych Tytanów!

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
310

Głosów

7,83

Średnia ocena

Oceń film

play
Multimedia dla Młodzi Tytani: Akcja! Film
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Młodzi Tytani: Akcja! Film

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Anna

Anna

22.08.2018, 09:15:48

Dzieciaki zachwycone...i to najważniejsze. Dla mnie MASAKRA. Chyba pierwszy raz nie wiedziałam czy spać( trudno bo śpiewu co nie miara), czy zwyczajnie w sufit patrzeć.

Piotr

Piotr

20.08.2018, 16:26:27

Beznadzieja! Bez porównania gorszy od serialu.

Anna

Anna

14.08.2018, 13:44:59

Mój syn uwielbia tą bajkę i jak dowiedział się że wychodzi film od razu chciał iść i był bardzo zadowolony. Powiedział że świetny film. Jeżeli ktoś nie wie o czym jest bajka to może mieć takie odczucia jak w pierwszym komentarzu

Rafał

Rafał

14.08.2018, 13:28:24

Jak się nie wie na co się wybiera człowiek do kina, to później kończy się wpisami jak ten poprzedni. I wziąć jeszcze 6 i 14 latka, a potem szukać wspólnego mianownika dla nich - dramat! Fani serialu powinni być usatysfakcjonowani, dla miłośników komiksów jest też całe mnóstwo easter eggów. Ja nie jestem wielkim fanem tej animacji, ale w kinie bawiłem się zdecydowanie lepiej niż przed telewizorem :)

Marcin

Marcin

13.08.2018, 21:53:26

No tak beznadziejnej bajki to nie widziałem dawno. Byłem z dwójką dzieci 6 i 14 lat i im także się nie podobało, bardzo słaba animacja, dialogi toporne, za dużo piosenek i scenariusz także nie należał do nadzwyczajnych. Nie polecam, szkoda czasu.