Zamknij
Miłość i Miłosierdzie
Miłość i Miłosierdzie
Premiera
29 mar 2019
Czas trwania
104 minuty
Produkcja
Polska, 2019
Reżyseria
Michał Kondrat
Pełny opis
8,35

Średnia ocena

Miłość i Miłosierdzie

Religijny Dokument fabularyzowany Od lat: 12 104 minuty

"Miłość i Miłosierdzie", dokument fabularyzowany o Bożym Miłosierdziu i misji Siostry Faustyny Kowalskiej, ujawniający nieznane dotąd fakty i niedawno ujawnione dokumenty, które rzucają nowe światło na prawdę o Bożym Miłosierdziu. Analiza naukowa przeprowadzona w filmie dowodzi, że Faustyna rzeczywiście ujrzała Pana Jezusa.

Pełny opis

W związku z odkryciami zespołu ekspertów współpracujących z ekipą Kondrat-Media, którzy odnaleźli nieznane listy ks. Michała Sopoćki, a penetrując zapomniane archiwa dotarli także do innych, nieznanych powszechnie dokumentów, już teraz można stwierdzić, że film "Miłość i Miłosierdzie" rzuci nowe światło na prawdę o potędze Bożego Miłosierdzia. W dużej mierze może się on przyczynić do spełnienia obietnicy Pana Jezusa, że to z Polski wyjdzie "iskra, która przygotuje świat na ostateczne Jego przyjście".

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
275

Głosów

8,35

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Miłość i Miłosierdzie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Miłość i Miłosierdzie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Artur

Artur

31.03.2019, 09:08:34

Jeśli ktoś lubi filmy o tematyce religijnej i chce jeszcze pogłębić swą wiedzę o siostrze Faustynie ale nie tylko to film godny polecenia. Film ten daje dużo przemyśleń w każdym człowieku. Każdy interpretuje wiarę cuda itd na swój sposób ale daje wiele do myślenia i wzrusza. Ja daję 8/10