Zamknij
Mia i biały lew
Mia i biały lew
Premiera
1 lut 2019
Czas trwania
98 minut
Produkcja
Francja, 2018
Reżyseria
Gilles de Maistre
Obsada
Mélanie Laurent
Langley Kirkwood
Brandon Auret
Pełny opis
7,47

Średnia ocena

Mia i biały lew

Familijny Przygodowy Od lat: 6 98 minut

Wzruszająca, tętniąca przygodą i przepięknie nakręcona w samym sercu dzikiej Afryki, opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i niezwykłego białego lwa. Jeżeli kochacie wielką przygodę, głębokie wzruszenia i niepowtarzalne piękno dzikiej przyrody – nie możecie ominąć tego wyjątkowego filmu!

Pełny opis

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans poniżej:
Zobacz wszystkie seanse
506

Głosów

7,47

Średnia ocena

Oceń film

play
Multimedia dla Mia i biały lew
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Mia i biały lew

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Wiola

Wiola

27.02.2019, 18:22:11

Film przepiękny wzruszający ale kategoria wiekowa od 6 lat to jakieś straszne nieporozumienie,film z drastycznymi scenami np jak Mia strzela ojcu w kolano ze strzelby aby ten nie zabijał lwa.Brat dziewczynki ,ma stany lękowe, śpi przy zapalonym świetle całka atmosfera filmu to krzyki film ogląda się w napięciu ostrzegam film powinien być od 17 lat a nie 6 lat ,byłam świadkiem mała dziewczynka płakała że się boi chce do domu, że ten film straszny ale tatuś do końca siedział . Przestrzegam nie bierzcie na ten film małych dzieci.

Ilona

Ilona

23.02.2019, 14:02:56

UWAGA !!! Dla rodziców idących z mniejszymi dziećmi do kina.Film trudno mi ocenić ze względu na kategorię filmu dla dzieci. Jeżeli to miałby być film 12+ to piękny film, ale film dla dzieci od 6 lat to jakieś nieporozumienie. W filmie porusza się temat płatnych polowań, zabijania dzikich zwierząt, są za drastyczne sceny, jak dla małego dziecka. Zabijanie z łuku lwa, czy zagryzanie przez lwa strusia. Moja 8 letnia córka bała się i płakała, a jak lew zjadał strusia to sama zakrywałam jej oczy. Nie polecam dla wrażliwych dzieci i dzieci poniżej 12 roku życia. Zwiastun wcale nie zdradza tych scen i klimatu filmu. Chciałam zrobić przyjemność dzieciom, a skończyło się płaczem i przeżywaniem. W trakcie trwania filmu sprawdzałam, czy przypadkiem nie pomyliłam wieku od którego film jest dostępny.

Małgorzata

Małgorzata

19.02.2019, 15:14:44

Film nie jest zły. Ale tan kto zakwalifikował go dla dzieci od 6 lat to chyba pomylił się z powołaniem. 9 letnie dziewczynka chciala wyjść w polowie seansu. Według mnie to bardziej film od 12 lat.

Anna

Anna

18.02.2019, 10:21:21

Sam film ładny i pouczający, ale rola bohaterki w mojej ocenie bardzo przeciętna i mocno przesadzona momentami. Dziewczynce 10letniej film podobał się. 6,5/10

Monika

Monika

08.02.2019, 16:33:45

Piękny , wzruszający film. Skłonił mnie i syna do rozmowy na temat ludzkich zachowań...warto zobaczyć. ja niestety ryczałam co chwila ale ja już tak mam ;-)

Agnieszja

Agnieszja

06.02.2019, 21:39:17

Film, piękny i wzruszający , ale zdecydowanie dla 12+ a nie dla 6-latków bo jest duzo scen które małe dzieci nie powinny jeszcze oglądać.

Katarzyna

Katarzyna

04.02.2019, 15:52:38

Piękny film