Zamknij
Mia i biały lew
Mia i biały lew
Premiera
1 lut 2019
Czas trwania
98 minut
Produkcja
Francja, 2018
Reżyseria
Gilles de Maistre
Obsada
Mélanie Laurent
Langley Kirkwood
Brandon Auret
Pełny opis
7,65

Średnia ocena

Mia i biały lew

Familijny Przygodowy Od lat: 6 98 minut

Wzruszająca, tętniąca przygodą i przepięknie nakręcona w samym sercu dzikiej Afryki, opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i niezwykłego białego lwa. Jeżeli kochacie wielką przygodę, głębokie wzruszenia i niepowtarzalne piękno dzikiej przyrody – nie możecie ominąć tego wyjątkowego filmu!

Pełny opis

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
593

Głosów

7,65

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Mia i biały lew
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Mia i biały lew

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Wiola

Wiola

27.02.2019, 18:22:11

Film przepiękny wzruszający ale kategoria wiekowa od 6 lat to jakieś straszne nieporozumienie,film z drastycznymi scenami np jak Mia strzela ojcu w kolano ze strzelby aby ten nie zabijał lwa.Brat dziewczynki ,ma stany lękowe, śpi przy zapalonym świetle całka atmosfera filmu to krzyki film ogląda się w napięciu ostrzegam film powinien być od 17 lat a nie 6 lat ,byłam świadkiem mała dziewczynka płakała że się boi chce do domu, że ten film straszny ale tatuś do końca siedział . Przestrzegam nie bierzcie na ten film małych dzieci.

Ilona

Ilona

23.02.2019, 14:02:56

UWAGA !!! Dla rodziców idących z mniejszymi dziećmi do kina.Film trudno mi ocenić ze względu na kategorię filmu dla dzieci. Jeżeli to miałby być film 12+ to piękny film, ale film dla dzieci od 6 lat to jakieś nieporozumienie. W filmie porusza się temat płatnych polowań, zabijania dzikich zwierząt, są za drastyczne sceny, jak dla małego dziecka. Zabijanie z łuku lwa, czy zagryzanie przez lwa strusia. Moja 8 letnia córka bała się i płakała, a jak lew zjadał strusia to sama zakrywałam jej oczy. Nie polecam dla wrażliwych dzieci i dzieci poniżej 12 roku życia. Zwiastun wcale nie zdradza tych scen i klimatu filmu. Chciałam zrobić przyjemność dzieciom, a skończyło się płaczem i przeżywaniem. W trakcie trwania filmu sprawdzałam, czy przypadkiem nie pomyliłam wieku od którego film jest dostępny.

Małgorzata

Małgorzata

19.02.2019, 15:14:44

Film nie jest zły. Ale tan kto zakwalifikował go dla dzieci od 6 lat to chyba pomylił się z powołaniem. 9 letnie dziewczynka chciala wyjść w polowie seansu. Według mnie to bardziej film od 12 lat.

Anna

Anna

18.02.2019, 10:21:21

Sam film ładny i pouczający, ale rola bohaterki w mojej ocenie bardzo przeciętna i mocno przesadzona momentami. Dziewczynce 10letniej film podobał się. 6,5/10

Monika

Monika

08.02.2019, 16:33:45

Piękny , wzruszający film. Skłonił mnie i syna do rozmowy na temat ludzkich zachowań...warto zobaczyć. ja niestety ryczałam co chwila ale ja już tak mam ;-)

Agnieszja

Agnieszja

06.02.2019, 21:39:17

Film, piękny i wzruszający , ale zdecydowanie dla 12+ a nie dla 6-latków bo jest duzo scen które małe dzieci nie powinny jeszcze oglądać.

Katarzyna

Katarzyna

04.02.2019, 15:52:38

Piękny film