Zamknij
Magnezja
Magnezja
Premiera
11 cze 2021
Czas trwania
123 minuty
Produkcja
Polska, 2020
Reżyseria
Maciej Bochniak
Obsada
Maja Ostaszewska
Andrzej Chyra
Dawid Ogrodnik
Agata Kulesza
Pełny opis
7

Średnia ocena

Magnezja

Kryminał Western Od lat: 15 123 minuty

Pogranicze polsko-sowieckie, przełom lat 20. i 30. XX wieku. Po śmierci szefa gangu i głowy rodziny, władza nad przestępczym klanem Lewenfiszów przechodzi w ręce jego córki – Róży (Maja Ostaszewska). Razem ze swoimi siostrami kobieta kontynuuje szemrane interesy ojca i robi wszystko, by oprzeć się rosnącym w siłę sowieckim bandytom, którym przewodzi konserwatywny Lew (Andrzej Chyra).

Pełny opis

Tymczasem w cieniu rywalizacji dwóch potężnych rodzin, nierozłączni bracia – Albin (Mateusz Kościukiewicz) i Albert Hudini (Dawid Ogrodnik) – wcielają w życie swój przewrotny plan. Z pomocą uwodzicielskiej Heleny (Magdalena Boczarska) chcą okraść bank, w którym przechowywane są bogactwa Lewenfiszów. Wystarczy jednak kilka złych decyzji, zwykły pech i dwa trupy, by cała misterna intryga została zagrożona. A to zaledwie początek kłopotów, gdyż do miasteczka przybywa właśnie obdarzona genialnym zmysłem śledczym inspektor Stanisława Kochaj (Agata Kulesza). To co wydarzy się wkrótce będzie mieć krwawe i pełne czarnego humoru konsekwencje, które na zawsze wstrząsną pograniczem!

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
22

Głosów

7

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Magnezja
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Magnezja

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

John

John

12.06.2021, 10:39:09

wszystko niby fajne w tym filmie - zwiastun, muzyka, zdjęcia, aktorzy. ale jest jeden problem - scenariusz i sposob opowiadania historii to porazka - juz od bardzo dawna sie tak nie wynudzilem w kinie, od polowy filmu zerkalem na zegarek i czekalem az sie skonczy. Poprzeciagane sceny, ktore byc moze mialy budowac napiecie a jedyne co robia to zabijaja jakakolwiek dynamike. Dodatkowy problem - film nie moze sie zdecydowac, czy chce byc komedia, westernem, dramatem czy saga - probuje byc wszystkim naraz i w niczym mu to nie wychodzi. Porazka - omijac z daleka - 1/10.

piotr

piotr

06.06.2021, 18:43:22

totalne dno szkoda czasu i wydanych pieniędzy