Zamknij
Księżniczka i smok
Księżniczka i smok
Premiera
21 wrz 2018
Czas trwania
75 minut
Produkcja
Rosja, 2018
Reżyseria
Marina Nefedova
Pełny opis
6,53

Średnia ocena

Księżniczka i smok

Animowany Familijny Przygodowy Dzieci Od lat: b.o. 75 minut

W przeddzień swoich siódmych urodzin, Księżniczka Basia, która najbardziej na świecie uwielbiała czytać, sięgnęła po nową książkę, która okazała się być zaczarowana. Kiedy dziewczynka ją otworzyła, spomiędzy kartek wyfrunęła chmara wielokolorowych motyli! Gdy Basia chciała złapać jednego z nich, w magiczny sposób przeniosła się do baśniowej krainy.

Pełny opis

Zachwycona urodą nowego miejsca, postanowiła zostać choć na chwilę. Wędrując po nieznanej ale pięknej okolicy, odważna dziewczynka spotkała sympatycznego Smoka zwanego Smokusiem – ze  względu na jego przemiły charakter. Smokuś i Basia z miejsca się polubili i spędzili razem cały dzień na wspaniałej zabawie. Gdy dziewczynka poczuła zmęczenie, Smokuś odprowadził ją do domu. „To były moje najlepsze urodziny” pomyślała Księżniczka i zasnęła w swoim łóżku niezmiernie szczęśliwa.
Tak rozpoczynają się przygody Księżniczki Basi, która w dniu swoich siódmych urodzin, po raz pierwszy opuściła królewski pałac i wkroczyła do baśniowego świata. Od tego dnia wracała w nowopoznane miejsce każdego wieczoru.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
38

Głosów

6,53

Średnia ocena

Oceń film

play
Multimedia dla Księżniczka i smok
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Księżniczka i smok

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Kamila

Kamila

23.09.2018, 19:48:18

film słaby... bardzo słaby... niedopracowania szczególnie dorosłej osobie rzucają sie w oczy bardzo! Ja sie męczyłam... Pomijając elementy łudząco podobne do Krainy Lodu czy efekty nie tak dopracowane jak disneyowskie czy pixarowe produkcje, to najgorsza była fabuła... dziewczynka szka swej mamy - i nagle jest mama, a agdzie sie podziewała przez lata? dowiemy się, gdy będzie dorosła.. albo- dziewczynka odkrywa kto jest czarnym charakterem i postanawia go zdemaskować - i bach, w następnej scenie jest już ukarany! mama sie odnalazła i nagle koniec filmu - a dzieci pytają równie zaskoczone co ja - to już koniec? taki krótki? i szczerze mówiąc bardzo dobrze! krótsza męka :) no i ten dubbing.. też jakiś taki niedobrany... głos małej dziewczynki jak dla mnei zbyt.. dojrzały? ale oczywiście to moje zdanie :)